2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"


Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"

26 октября 2020 г.

ПЛАН

работы аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

з 31.10.2020 па 06.11.2020

1 атрад "Сонейка"

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Дата

Час

Адказны

 Дзень адкрыцця змены  “Прывітанне, восень!"  

1.

Спартыўня эстафета “Хуткія, спрытныя”

 

31.10.

2020

10.45-11.30

 

Сяргеенка У.А..

2.

Урачыстае  адкрыццё лагернай змены “Прывітанне, восень"

11.30-12.15

Канопліч Н.М

3.

КТС “Наш атрад”

13.15-14.45

Ліпко Л.В.

 Дзень бяспечных паводзін “Бяспечныя канікулы”

1.

Спартыўны час “Мой сябар – спорт”

02.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Хвілінка бяспекі “Ведай, памятай, выконвай”

11.30-12.15

Найдзенка А.У.

3.

Гульня-віктарына “ Твая бяспека”

13.15-14.45

Грачыхіна Ю.С.

                                        Дзень здароўя “Судкова- здаровы аграгарадок”

1.

Спартландыя “Вясёлы мяч”

 

03.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Хвілінка здароўя “ Прафілактыка CОVID-19”

11-30-12.15

Ліпко Л.В.

3.

Хвілінка творчасці “ Я люблю спорт”

13.15-14.45

Аніскавец Н.В.

  Дзень Радзімы “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

1.

Спартыўная гадзіна “Здаровы я- здаровая краіна”

 

 

04.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

  2.

КТС "Дзякуй за мір", прысвечаная 75 год Вялікай Перамогі

11.30-12.15

Пархоменка С.У.

3.

Віртуальнае падарожжа па выставам Мірскага замка

13.15-14.45

Найдзенка С.У.

Дзень казачных герояў "У гасцях у казкі"

1.

Спартыўная эстафета “Нам разам весела”

05.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Конкурс малюнкаў "Мой казачны герой"

11.30-12.15

Грачыхіна Ю.С.

3.

Конкурсная праграма "У гасцях у казкі"

13.15-14.45

Канопліч Н.М.

  Дзень прыроды “Мы прыроду захаваем"

1.

Хвілінка малявання "Прыгажуня Восень"

06.11.

2020

9.15-9.45

Аніскавец Н.В.

2.

Гульні на свежым паветры “Хуткі мяч”

10.45 -11.30

Сяргеенка У.А.

3.

Гульня-віктарына "Прырода наш сябар"

11.30-12.15

Аніскавец Н.В.

4.

Конкурсная праграмма "Вясёлыя канікулы"

13.15-14.45

Пархоменка С.У.

2 атрад "Праменчыкі"

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Дата

Час

Адказны

                                Дзень адкрыцця змены  “Ура, канікулы!"      

1.

Урачыстае  адкрыццё лагернай змены “Прывітанне, канікулы!”

 

31.10.

2020

10.45-11.30

Астапенка С.В.

2.

Спартыўня эстафета “Вясёлы мяч”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “Наш атрад”

13.15-14.45

Галеня А.С

                                 Дзень бяспечных паводзін “Бяспечныя канікулы”

1.

Хвілінка бяспекі “Будзь асцярожны  на дарозе”

02.11.

2020

10.45-11.30

Лобан К.М.

2.

Спартыўны час “Мой сябар – спорт”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

Гульня-віктарына “ Верыш ці Не”

13.15-14.45

Прыходзька С.Г.

                                                       Дзень здароўя “Судкова- здаровы аграгарадок”

1.

Хвілінка здароўя “ Што трэба ведаць пра CОVID-19”

 

03.11.

2020

10.45-11.30

Кананевіч Г.В

2.

Спартландыя “Алімпійскія надзеі”

11-30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “ Я люблю спорт”

13.15-14.45

Кананевіч Г.В

                                    Дзень Радзімы “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

1.

Віртуальная экскурся па музею Вялікай Айчыйнай вайны

04.11.

2020

10.45-11.30

Галеня А.С.

  2.

Спартыўная гадзіна “Здаровы я- здаровая краіна”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

Конкурс малюнкаў “Я памятаю, я ганаруся”, прысвечаны 75-годдзю Вялікай Перамогі

13.15-14.45

Дземідовіч Л.А.

                          Дзень карысных спраў “Дабро ў тваім сэрцы”

1.

Гульнёвая праграма “Дабро ў тваім сэрцы”

05.11.

2020

10.45-11.30

Прыходзька С.Г.

2.

Спартыўная праграма “Нам разам весела”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “Наш сябар-кніга”

13.15-14.45

Астапенка С.В.

                     Дзень прыроды “Захаваем планету разам"

1.

Хвілінка малявання "Прыгажуня Восень"

 

06.11.

2020

9.45.-10.30

Дземідовіч Л.А.

2.

Гульня-віктарына "Прырода наш сябар"

10.45 -11.30

Дземідовіч Л.А.

3.

Гульні на свежым паветры “Хуткі мяч”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

4.

Конкурсная праграмма "Вясёлыя канікулы"

13.15-14.45

Лобан К.М.

 


Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Есть вопрос или комментарий?..


Ваше имя Электронная почта
Получать почтовые уведомления об ответах:



Вернуться в раздел Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"

Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия