2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Вясеннія канікулы 2020


Вясеннія канікулы 2020

На веснавых канікулах 
(3
30.03.2020 па 04.04.2020)
РЭЖЫМ РАБОТЫ ШКОЛЫ 
з 8.00 да 20.00

НА КАНІКУЛАХ У ШКОЛЕ ПРАЦУЮЦЬ:

Прышкольны аздараўленчы лагер “Усмешка” 

8.30 -16.00

Гульнёвая пляцоўка “Нясумныя канікулы”

10.00 – 14.00

Школа будучых першакласнікаў

 

10.00 -11.00

 

Спартыўная зала

09.00-13.00

18.00- 20.00

Аб’яднанні па інтарэсах

згодна плану

Камп’ютарны  клас

 

09.00 -13.00

15.00 – 17.00

Валанцёрскі атрад   «Эка-лайф»

Панядзелак, серада

14.00- 16.00

Валанцёрскі атрад «Цімуравец»

Аўторак, чацвер,

14.00 -16.00

Творчая майстэрня ад ЦТДіМ

«Цуды з паперы”

Аўторак – субота

09.00 -12.00

 

Таксама ў школе вас чакаюць: гульні, конкурсы, падарожжы, цікавыя справы, цікавыя сустрэчы, падарункі і нечаканыя сюрпрызы!

ПРЫХОДЗЬ У ШКОЛУ!

ТУТ ДЛЯ ЎСІХ  ЗНОЙДЗЕЦЦА ДОБРАЯ СПРАВА!

25 марта 2020 г.

План работы Судкоўскай сярэдняй школы ў дні веснавых канікул 2019/2020 навучальнага года

Задачы:стварэнне ўмоў для паўнацэннага адпачынку вучняў, зняцце эмацыянальнага і інтэлектуальнага напружання, абнаўленне фзічных і духоўных сіл, умацаванне здароўя, усебаковае развіццё дзяцей, задавальненне іх індывідуальных запатрабаванняў

Час правядзення

Месца

правядзення

Мерапрыемствы

Адказныя

Панядзелак “УРА! КАНІКУЛЫ” 30.03.2020

8.30-16.00

Кабінет

1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00 -10.45

Кабінет хіміі

Гульня-віктарына "Бяспечныя канікулы"

Кліменка В.Л.

10.45 - 11.30

Кабінет 

3 класа

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Прыходзька С.Г.

11.30 - 12.15

Спартыўная зала

Гадзіна здароўя "Вясёлы мяч"

Сяргеенка У.А.

12.15 – 14.00

Агр. Судкова

Акцыя “Добрае сэрца”, “Клопат”

Пятруненка К.І.

14.00 – 14.45

Кабінет педагога-арганізатара

Пашуковая дзейнасць атрада “Следапыты”

Пятруненка К.І.

15.10-15.55

Кабінет

4 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Наша спадчына”

Фурс С.М.

15.10-15.55

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”

Раянок С.П.

15.10-15.55

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інспектар дарожнага руху”

Бельскі І.У.

16.00-18.00

Кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Коваль Н.Ф.

18.00 -19.30

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Міні-футбол”

Сяргеенка У.А.

Аўторак “Бяспечныя канікулы” 31.03.2020

8.30-16.00

Кабінет

1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00 – 10.45

Спартыўная зала

Спартландыя “Хуткія, моцныя, спрытныя”

Бельскі І.У.

10.45 – 11.30

Кабінет хіміі

Пазнавальная гульня “Мая бяспека”

Кананевіч Г.В.

11.30 -12.15

Кабінет хіміі

Інтарактыўная гульня па ПДД “Свая гульня”

Лобан К.М.

12.15 -13.00

Кабінет хіміі

Конкурс малюнкаў “Бяспечныя канікулы”

Бобр Л.А..

13.00-13.45

Кабінет хіміі

Практычны занятак “Бяспеныя паводзіны ”

Пабядзінская Л.М

14.00-16.00

Кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Прыходзька С.Г.

15.10-15.55

Кабінет 7 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Экалогія і здароўе”

Кузьменка І.А.

15.10-15.55

Кабінет 6 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Вяселая акварэлька”

Бобр Л.А.

15.10-15.55

Кабінет аховы працы

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны выратавальнік”

Фурс С.М.

17.00 -18.00

Спартыўная зала

Работа спартыўнай залы

Сяргеенка У.А.

 

18.00 -18.45

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол

Бельскі І.У.

18.45-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя спаборніцтвы па міні-футболу

Бельскі І.У.

Серада  “Дабро ў тваімсэрцы” 01.04.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00-10.45

Кабінет хіміі

КТС “Мае добрыя справы”

Кліменка В.Л.

10.45 -11.15

Актавая зала

Конкурсная праграма “Карагод дабра”

Пабядзінская Л.М.

11.15-12.00

Спартыўная зала

Гульнёвая праграма “Усе на старт”

Сяргеенка У.А.

12.00-12.45

Прышкольная тэрыторыя

Акцыя "Пакармі птушку"

Лобан К.М.

12.45-14.00

Кабінет хіміі

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Галеня А.С.

14.00-16.00

Кабінет педагога-арганізатара

Пашуковая дзейнасць атрада “Следапыты”

Пятрунека К.І.

15.10-15.55

Кабінет 6 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Вяселая акварэлька

Бобр Л.А.

16.00-18.00

Кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Прыходзька С.Г.

18.00-18.45

19.00 -19.45

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол”,

спаборніцтвы па міні-футболу

Сяргеенка У.А.

Чацвер  “Мая Радзіма Беларусь” 02.04.2020

8.30-16.00

Кабінет1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00 – 10.45

Спартыўная зала

Гульнёвая праграма “Гульні нашых продкаў”

Сяргеенка У.А.

10.45 – 11.30

2 паверх

Гульня па станцыям “Збяры Беларусь у сваім сэрцы”

Кліменка В.Л., Галеня А.С.

11.30 -12.15

Музейны пакой

Наведванне школьнага музейнага пакою

Кананевіч Г.В.

12.15-13.00

Кабінет хіміі

Творчая майстэрня “Калядная зорка”

Бобр Л.А.

13.00 -15.00

Кабінет хіміі

Валанцёрскі атрад “Цімуравец”.

Пашуковая дзейнасць “Нашы землякі – ветэраны”

Пабядзінская Л.М.

15.10 -15.55

Кабінет інфарматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны інфарматык

Лобан К.М.

16.00-18.00

Кабінет педагога-сацыяльнага

Індывідуальныя гутаркі з падлеткамі “Мая бяспека”

Коваль Н.Ф.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу, валейболу

 

Захаранка Д.Ю.

Пятніца  “Хвілінка творчасці” 03.04.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00 – 10.45

Актавая зала

Конкурсная праграма "Лепш за усіх"

Пабядзінская Л.М.

10.45 – 11.30

Спартыўная зала

Спартландыя “Падарожжа у краіну Спартландыі”

Сяргеенка У.А.

11.30-12.15

Кабінет хіміі

Конкурс бумажных фігур “Веснавая казка”

Кліменка В.Л.

12.15-13.00

школьны двор

Фотапаляванне "Прыгожая школа"

Лобан К.М.

13.00-14.00

Кабінет хіміі

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Галеня А.С.

14.00-16.00

Кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Прыходзька С.Г.

16.00-18.00

Кабінет педагога-сацыяльнага

Індывідуальныя гутаркі з падлеткамі “Мая бяспека”

Коваль Н.Ф.

18.00 - 20.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па міні-футболу

Бельскі І.У.

Субота “Па старонкам малой Радзімы” 04.04.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Захаранка Д.Ю.

10.00-10.45

Кабінет інфарматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны інфарматык”

Лобан К.М.

10.00 -11.15

Хол 1 паверха

Спаборніцтва па настольнаму тэнісу

Сяргеенка У.А.

11.15 -12.00

Кабінет 8 класа

Завочнае падарожжа “Мая Беларусь”

Кананевіч Г.В.

11.30-12.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Легкая атлетыка”

Бельскі І.У.

12.15-13.45

Спартыўная зала

Заняткі па міні-футболу (ДзЮСШ)

Сцепаненка А.А.

14.00-16.00

Кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Бобр Л.А.

16.00-17.00

Кабінет педагога-сацыяльнага

Індывідуальныя гутаркі с падлеткамі “Я і мая сям’я”

Коваль Н.Ф.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя спаборніцтвы па міні-футболу, валейболу

Бельскі І.У.


Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Есть вопрос или комментарий?..


Ваше имя Электронная почта
Получать почтовые уведомления об ответах:



Вернуться в раздел Вясеннія канікулы 2020

Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия