2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
-
Не жди белочку – туши окурок
:: ::

Прышкольны аздараўленчы лагер "Усмешка", 3 змена

РЭЖЫМ  ДНЯ

прышкольнага аздараўленчага лагера "Усмешка"

 

8.30-8.45 – прыём дзяцей, ранішняя зарадка

8.45-8.50 – лінейка

8.50-9.00 – гігіенічныя працэдуры

9.00-9.15 – сняданак

9.15-9.45 – вольны час

9.45 – 10.45 - прагулка                 

10.45-11.30 – культурна-масавыя мерапрыемствы (па плану работы)

11.30-12.15 – спартыўныя мерапрыемствы

12.15 – 12.20 – вольны час

12.20-12.30 - гігіенічныя працэдуры

12.30-13.00 – абед

Для выхаванцаў 6-10-ці гадовага ўзросту

13.00-13.15 – падрыхтоўка да сну (гігіенічныя працэдуры)

13.15 -14.45 – сон

Для выхаванцаў 10-13-ці гадовага ўзросту

13.00 -13.45 – работа па плану, работа з адоранамі дзецьмі

13.45- 14.30 - гульні на свежым паветры

14.30 -14.45 - вольны час

Для выхаванцаў 6-13-ці гадовага ўзросту

14.45 – 15.15 – заняткі па інтарэсах

15-15-15.35 – прагулка на свежым паветры

15.35-15.45 - гігіенічныя працэдуры

15.45 -16.00 –  полудзень

16.00 – уход дзяцей дамоў

27 июля 2020 г.

ПЛАН

работы аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

“Зорнае лета “ з 03.08.2020 па 26.08.2020

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Дата

Час

Адказны

Дзень адкрыцця змены  “Прывітанне, зорнае лета!”

 

1.

Урачыстае  адкрыццё лагернай змены “Прывітанне, зорнае лета!”

 

03.08.2020

 

9.15-9.45

Найдзенка А.У.

2.

Гульнёвая праграма  “Бяспечнае лета”

10.45-11.30

3.

Спаборніцтвы “Чымпіянат вясёлага мяча”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень сяброўства “Мы разам”

 

1.

Віктарына- гульня “Знаёмыя незнаёмцы”

04.08.2020

9.15-9.45

Канопліч Н.М.

2.

КТС “Наш атрад”

10.45-11.30

3.

Спартландыя “Вясёлая  семейка”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень бяспечных паводзін “Бяспечныя канікулы”

 

1.

Падарожжа ў краіну Бяспечных паводзін

05.08.2020

9.15-9.45

Пархоменка С.У.

2.

Гульня-віктарына “ Верыш ці не”

10.45-11.30

3.

Спартыўны час “Мой сябар – спорт”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень творчасці “Сузор’е талентаў”

 

1.

Тэатр лялек “Новая казка”

 

 

06.08.2020

9.15-9-45

Найдзенка А.У.

2.

Конкурс малюнкаў “Зорнае лета”

10.45-11.30

3.

Спаборніцтвы “Наперад да рэкордаў”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

                                                  Дзень здароўя “Лета- пара спартыўная”

 

1.

Хвілінка здароўя “Прафілактыка COVID

 

07.08.2020

9.15-9.45

Пархоменка С.У.

2.

КТС “ Я люблю спорт”

10.45-11.30

3.

Спартландыя “Алімпійскія надзеі”

11-30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень адкрыццяў “ Юныя даследчыкі”

 

1.

Экалагічная віктарына “Сакрэты прыроды”

10.08.2020

   9.15-9.45

Канопліч Н.М.

2.

Сакрэты прафесара Усёзнаўца “Цуды прыроды”

10.45.-11.30

3.

Спаборніцтвы “Уладар здароўя”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень Радзімы “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

 

1.

Гульня  “Пазнаем Беларусь разам”

11.08.2020

9.45-10.30

Грачыхіна Ю.С.

  2.

Конкурс малюнкаў “Прыгажосць роднага краю”

10.45-11.30

3.

Спартыўная гадзіна “Народныя гульні”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень карысных спраў “Дабро ў тваім сэрцы”

 

1.

КТС “Наш сябар-кніга”

12.08.2020

9.15-9.45

Кананевіч Г.В.

2.

Гульнёвая праграма “Дабро ў тваім сэрцы”

10.45-11.30

3.

Спартыўная праграма “Нам разам весела”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

                                              Дзень рэкордаў “Самы, самы сярод самых!”

 

1.

Хвілінка здароўя “ Што трэба ведаць пра CAVID-19”

 

13.08.2020

9.15.-9.45

Галеня А.С.

2.

Конкурсная праграма “Рекордсмены змены”

10.45-11.30

3.

Гульня па станцыям  “Мой спартыўны рэкорд”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

                                                      Дзень кнігі “Чытаем разам”

 

1.

Конкурс малюнкаў “Новы казачны герой”

14.08.2020

9.45-10.30

Пабядзінская Л.М.

2.

Гульня-віктарына  “У гасцях у казкі”

10.45-11.30

3.

Спартландыя “Вясёлы час”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень вясёлых гульняў “Усё на адварот”

 

1.

Хвілінка здароўя “Каронавірус: што трэба ведаць”

17.08.2020

9.15-9.45

Грачыхіна Ю.С.

2.

Конкурс праграма “Усё на адврот”

10.45-11.30

3.

Спартландыя “Здаровы я- здаровая краіна”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень беражлівых “Сакрэты эканоміі”

 

1.

Хвілінка бяспекі “Калі дапаможа маска”

18.08.2020

9.15.-9.45

Кананевіч Г.В.

2.

Гульня-віктарына “Беражлівыя гаспадары”

10.45-11.30

3.

Спартландыя “Самыя хуткія”

11.30.12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень падарожжаў “Вяселыя турысты””

 

1.

Конкурс малюнкаў “Мой родны кут”

19.08.2020

9.15.-9.45

Галеня А.С.

2.

Конкурсная праграма “Наперад, турысты!”

10.45-11.30

3.

Лёгкаатлетычная эстафета “Хутчэй ветра”

11.30.-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень ветлівасці “Мы рабяты-ветлівыя”

 

1.

Віктарына “У гасцях у прафесара ветлівых навук”

20.08.2020

9.15.-9.45

Пабядзінская Л.М.

2.

Кункурсная праграма “Знаўцы этыкету”

10.45-11.30

3.

Ярмарка спартыўных рэкордаў

11.30.-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень сяброў  “Сузор’е верных сяброў”

 

1.

Хвілінка бяспекі “Будзь асцярожна на дарозе”

21.08.2020

9.15.-9.45

Канопліч Н.М.

2.

Дзень імянінніка

10.45-11.30

3.

Першынства лагера па Дартсу.

11.30.-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень здароўя “Здаровыя дзеці на здаровай планеце”

 

1.

 

Хвілінка здароўя “Прафілактыка АРВІ”

24.08.2020

9.45-10.30

Галеня А.С.

2.

Флеш-моб “Здаровыя дзеці на здаровай планеце”

10.45-11.30

3.

Квэст-гульня  “Цягнік Здароўя”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

                                                   Дзень майстроў “Зробім самі”

 

1.

Акцыя “БУНТ” (Будзе Утульнай Наша Тэрыторыя)

25.08.2020

9.45-10.30

Найдзенка А.У.

2.

 Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

10.45-11.30

3.

Спаборніцтвы “Дабл Дач”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

Дзень развітання “Да пабачэння, наш любы лагер!”

 

1.

Хвілінка бяспекі “Калі адзін дома”

26.08.2020

9.45.-10.30

Пабядзінская Л.М.

2.

Забаўляльная праграма” Востраў скарбаў”.

10.45 -11.30

3.

Гульні на свежым паветры “Вясёлы мяч”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

 

 

 

 

 

 


Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Есть вопрос или комментарий?..


Ваше имя Электронная почта
Получать почтовые уведомления об ответах:



Вернуться в раздел Прышкольны аздараўленчы лагер "Усмешка", 3 змена

Соседние подразделы:
Бяспечнае лета
Прышкольны аздараўленчы лагер "Усмешка", 1 змена
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия