75 ГАДОЎ ВЯЛІКАЙ ПЕРАМОГІ!
2018 -2020
Год Малой Родины
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Асеннія канікулы 2020

19 октября 2020 г.
АСЕННІЯ КАНІКУЛЫ!

Жадаем вам сонечнага надвор’я і бадзёрага настрою,

яркіх момантаў і цікавых адкрыццяў.

А для таго, каб канікулы прайшлі карысна і пазнавальна,

мы запрашаем вас прыняць удзел у мерапрыемствах, якія пройдуць у школе.


04 ноября 2020 г.
Працоўны дэсант "Жоўты ліст"


03 ноября 2020 г.
КТС "ДЗЯКУЙ ЗА МІР"


02 ноября 2020 г.
АКЦЫЯ "Судкова-здаровы аграгарадок"

Валанцёрскі атрад "Здароўе" на канікулах правёў акцыю "Судкова-здаровы аграгарадок". 

Валанцёры азнаёмілі жыхароў аграгарадка з праектам "Судкова-здаровы аграгарадок", а таксама яшчэ раз напомнілі аб неабходнасці выконвання прафілактычных патрабаванняў па COVID-19.

 


26 октября 2020 г.
Запрашаем на канікулы

Паважаныя бацькі і вучні!

На асенніх канікулах
(3 2.11 па 06.11.2020)
школа працуе
з 8.00 да 20.00

 

ПРЫХОДЗЬ У ШКОЛУ!

 

Прышкольны аздараўленчы лагер з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

8.30 -16.00

Спартыўная зала

 

9.00 – 13.00

18.00 – 20.00

Камп’ютарны  клас

 

9.00 -10.00

16.00 – 18.00

Аздараўленчая пляцоўка з пераменным складам “Нясумныя канікулы”

10.00 – 14.00

Валанцёрскі атрад «Цімуравец» 

14.00 -16.00

панядзелак, серада

Валанцёрскі атрад   «Эка-лайф» 

14.00 -16.00

чацвер

Валанцёрскі атрад "Здароўе"

14.00 -16.00 

аўторак, пятніца

Аб’яднанні па інтарэсах (згодна графіку працы)

Кожны дзень

 

Таксама ў школе вас чакаюць: гульні, конкурсы, падарожжы, цікавыя справы, падарункі і нечаканыя сюрпрызы!

 

                                             Адміністрацыя школы


26 октября 2020 г.

План работы Судкоўскай сярэдняй школы ў дні асенніх канікул на 2020/2021 навучальны год

Задачы:стварэнне ўмоў для паўнацэннага адпачынку вучняў, зняцце эмацыянальнага і інтэлектуальнага напружання, абнаўленне фзічных і духоўных сіл, умацаванне здароўя, усебаковае развіццё дзяцей, задавальненне іх індывідуальных запатрабаванняў

Час правядзення

Месца

правядзення

Мерапрыемства

Адказны

Панядзелак “Здароўе – галоўны скарб” 02.11.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 кл,

ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Спартыўная зала

Спартландыя “Пяць крокаў да здароўя”

Сяргеенка У.А.

10.40-11.20

Кабінет гісторыі

Гутарка, прагляд відэаролікаў "Прафілактыка COVID-19"

Астапенко С.В.

11.20-12.00

Кабінет гісторыі

Брэйн-рынг "Бяспечныя канікулы"

Кананевіч Г.В.

12.00-12.40

Агр.Судково

Акцыя "Судкова-здаровы аграгарадок"

Цукерман Я.І.

12.40 -13.20

Кабінет гісторыі

КТС “Мы выбіраем ЗЛЖ”

Ліпко Л.В.

13.35-14.10

Кабінет гуртка

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

14.10 -14.50

ГрупаVK

Судкоўская СШ

Старт чэленджу #челлендж#каникулы#спорт

Пятруненка К.І.

14.35-16.05

Кабінет хіміі

Аб’яднанне па інтарэсах  “Лідэр”

Пятруненка К.І.

16.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Асновы камп’ютарнай граматнасці

Галеня А.С.

15.00-16.30

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

18.00-19.20

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсахМіні-футбол

Сяргеенка У.А.

Аўторак “Мая Радзіма Беларусь” 03.11.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 кл,

ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 -10.40

Кабінет гісторыі

Віктарына “Мая Радзіма Беларусь”

Найдзенка А.У.

10.40 -11.20

Кабінет інфарматыкі

Віртуальная экскурсія ў музей

 Вялікай Айчыйнай вайны

Лобан К.М.

11.20 -12.00

Кабінет гісторыі

Интэлектуальна гульня “Піянерскі квіз”

Цукерман Я.І.

12.00-12.40

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры

Грачыхіна Ю.С.

12.40-13.15

Кабінет гісторыі

КТС "Дзякуй за мір", прысвечаная 75-годдзю Вялікай Перамогі

Цукерман Я.І.

13.15 -14.00

Агр.Судково

Акцыя “Абяліск”

Галеня А.С.

14.00-14.40

Музейны пакой

Работа групы “Следапыты”

Пятруненка К.І.

14.35-15.15

Майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах  “Умелыя рукі”

Раянок С.П.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.25-16.05

Кабінет геаграфіі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Экалогія і здароўе”

Астапенка С.В.

16.00 -18.00

Кабінет дэфектолага

Кансультацыі сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

17.00-19.50

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ“Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Серада  “Мы сябры прыроды” 04.11.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 кл,

ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Школьны сад

Экалагічны дэсант“Восеньскі ліст”

Цукерма Я.І.

10.40-11.20

Кабінет гісторыі

Конкурсная праграма “Прырода вакол нас”

Грачыхіна Ю.С.

11.20-12.00

Школьны двор

Асенняе фотапаляванне “Цуды прыроды”

Фурс С.М.

12.00-12.40

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры

Кананевіч Г.В.

12.40 -13.20

Сацыяльная сетка “Instagram”

Гульня “Праўда ці не”

Пятруненка К.І.

13.20 -14.00

Кабінет гуртка

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

14.35-15.15

Кабінет беларускай мовы

Аб’яднанне па інтарэсах  “Наша спадчына”

Кананевіч Г.В.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.15-16.00

Школьны сад

Экалагічны дэсант "Школьны сад"

Астапенка С.В.

16.00-18.00.

Агр.Судкова

Рэйд “Сям'я”

Коваль Н.Ф.

16.00-20.00

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Чацвер  “Дабро ў тваім сэрцы” 05.11.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 кл,

ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Спартыўная зала

Эстафета “Разам з сябрамі”

Сяргеенка У.А.

10.40-11.20

Кабінет гісторыі

Трэнінг “Падары сваю дабрыню”

Цукерман Я.І.

11.20-12.00

Кабінет гісторыі

КТС “Майстэрня добрых спраў”

Кананевіч Г.В.

12.00-12.40

Сацыяльная сетка “Instagram”

Віктарына “Што я ведаю аб COVID

Пятруненка К.І

13.00-14.00

Класныя кабінеты

Эклагічны дэсант “Школьныя расліны”

Астапенка С.В.

14.00-15.00

Сацыяльная сетка “Instagram”

Online- гульня “Знайдзі адрозненне”

Лобан К.М.

15.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Асновы камп’ютарнай граматнасці

Галеня А.С.

18.00-18.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Валейбол

Сяргеенка У.А.

19.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя спаборніцтвы па міні-футболу 7-11 кл.

Сяргеенка У.А.

Пятніца “Хвілінка творчасці” 06.11.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 кл,

ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Кабінет гісторыі

Гадзіна творчасці “Чароўны аловак”

Кананевіч Г.В.

10.40-11.20

Кабінет гісторыі

Прафілактычная гульня

“Абарані сябе ад CОVID-19”

Астапенка С.В.

11.20-12.00

Актавая зала

Конкурсная праграма  “Я таленавіты”

Цукерман Я.І.

12.40-13.20

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры

Грачыхіна Ю.С.

13.20-14.00

Кабінет гісторыі

Турнір юных знаўцаў геаграфіі

Прыходзька С.Г.

14.00- 15.00

Сацыяльная сетка “VK”, сайт школы

Падвядзенне вынікаў чэленджу #челлендж#каникулы#спорт

Пятруненка К.І.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  

“Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.25-16.05

Кабінет інфарматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

Юны інфарматык

Лобан К.М.

16.00-18.00

Aгр.Судкова

Рэйд “Падлетак”

Коваль Н.Ф.

16.00-20.00

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

 


Дополнительные подразделы:

Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"

Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия