2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"


Прышкольны аздараўленчы лагер "УСМЕШКА"

06 января 2021 г.
ЗАКРЫЦЦЁ ЗМЕНЫ


06 ноября 2020 г.
Закрыццё лагернай змены аздараўленчага лагера "Усмешка"


05 ноября 2020 г.
Аздараўленчы лагер "Усмешка"


04 ноября 2020 г.
Аздараўленчы лагер "Усмешка"


03 ноября 2020 г.
Аздараўленчы лагер "Усмешка"


02 ноября 2020 г.
БЯСПЕЧНАЯ КАНІКУЛЫ Аздараўленчы лагер "Усмешка


31 октября 2020 г.
Аздараўленчы лагер "Усмешка"


26 октября 2020 г.

ПЛАН

работы аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

з 31.10.2020 па 06.11.2020

1 атрад "Сонейка"

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Дата

Час

Адказны

 Дзень адкрыцця змены  “Прывітанне, восень!"  

1.

Спартыўня эстафета “Хуткія, спрытныя”

 

31.10.

2020

10.45-11.30

 

Сяргеенка У.А..

2.

Урачыстае  адкрыццё лагернай змены “Прывітанне, восень"

11.30-12.15

Канопліч Н.М

3.

КТС “Наш атрад”

13.15-14.45

Ліпко Л.В.

 Дзень бяспечных паводзін “Бяспечныя канікулы”

1.

Спартыўны час “Мой сябар – спорт”

02.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Хвілінка бяспекі “Ведай, памятай, выконвай”

11.30-12.15

Найдзенка А.У.

3.

Гульня-віктарына “ Твая бяспека”

13.15-14.45

Грачыхіна Ю.С.

                                        Дзень здароўя “Судкова- здаровы аграгарадок”

1.

Спартландыя “Вясёлы мяч”

 

03.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Хвілінка здароўя “ Прафілактыка CОVID-19”

11-30-12.15

Ліпко Л.В.

3.

Хвілінка творчасці “ Я люблю спорт”

13.15-14.45

Аніскавец Н.В.

  Дзень Радзімы “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

1.

Спартыўная гадзіна “Здаровы я- здаровая краіна”

 

 

04.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

  2.

КТС "Дзякуй за мір", прысвечаная 75 год Вялікай Перамогі

11.30-12.15

Пархоменка С.У.

3.

Віртуальнае падарожжа па выставам Мірскага замка

13.15-14.45

Найдзенка С.У.

Дзень казачных герояў "У гасцях у казкі"

1.

Спартыўная эстафета “Нам разам весела”

05.11.

2020

10.45-11.30

Сяргеенка У.А.

2.

Конкурс малюнкаў "Мой казачны герой"

11.30-12.15

Грачыхіна Ю.С.

3.

Конкурсная праграма "У гасцях у казкі"

13.15-14.45

Канопліч Н.М.

  Дзень прыроды “Мы прыроду захаваем"

1.

Хвілінка малявання "Прыгажуня Восень"

06.11.

2020

9.15-9.45

Аніскавец Н.В.

2.

Гульні на свежым паветры “Хуткі мяч”

10.45 -11.30

Сяргеенка У.А.

3.

Гульня-віктарына "Прырода наш сябар"

11.30-12.15

Аніскавец Н.В.

4.

Конкурсная праграмма "Вясёлыя канікулы"

13.15-14.45

Пархоменка С.У.

2 атрад "Праменчыкі"

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Дата

Час

Адказны

                                Дзень адкрыцця змены  “Ура, канікулы!"      

1.

Урачыстае  адкрыццё лагернай змены “Прывітанне, канікулы!”

 

31.10.

2020

10.45-11.30

Астапенка С.В.

2.

Спартыўня эстафета “Вясёлы мяч”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “Наш атрад”

13.15-14.45

Галеня А.С

                                 Дзень бяспечных паводзін “Бяспечныя канікулы”

1.

Хвілінка бяспекі “Будзь асцярожны  на дарозе”

02.11.

2020

10.45-11.30

Лобан К.М.

2.

Спартыўны час “Мой сябар – спорт”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

Гульня-віктарына “ Верыш ці Не”

13.15-14.45

Прыходзька С.Г.

                                                       Дзень здароўя “Судкова- здаровы аграгарадок”

1.

Хвілінка здароўя “ Што трэба ведаць пра CОVID-19”

 

03.11.

2020

10.45-11.30

Кананевіч Г.В

2.

Спартландыя “Алімпійскія надзеі”

11-30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “ Я люблю спорт”

13.15-14.45

Кананевіч Г.В

                                    Дзень Радзімы “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

1.

Віртуальная экскурся па музею Вялікай Айчыйнай вайны

04.11.

2020

10.45-11.30

Галеня А.С.

  2.

Спартыўная гадзіна “Здаровы я- здаровая краіна”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

Конкурс малюнкаў “Я памятаю, я ганаруся”, прысвечаны 75-годдзю Вялікай Перамогі

13.15-14.45

Дземідовіч Л.А.

                          Дзень карысных спраў “Дабро ў тваім сэрцы”

1.

Гульнёвая праграма “Дабро ў тваім сэрцы”

05.11.

2020

10.45-11.30

Прыходзька С.Г.

2.

Спартыўная праграма “Нам разам весела”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

3.

КТС “Наш сябар-кніга”

13.15-14.45

Астапенка С.В.

                     Дзень прыроды “Захаваем планету разам"

1.

Хвілінка малявання "Прыгажуня Восень"

 

06.11.

2020

9.45.-10.30

Дземідовіч Л.А.

2.

Гульня-віктарына "Прырода наш сябар"

10.45 -11.30

Дземідовіч Л.А.

3.

Гульні на свежым паветры “Хуткі мяч”

11.30-12.15

Сяргеенка У.А.

4.

Конкурсная праграмма "Вясёлыя канікулы"

13.15-14.45

Лобан К.М.

 



Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия