2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Зімовыя канікулы 2020/2021


Зімовыя канікулы 2020/2021

 З 25 снежня 2020 па 10 студзеня 2021 г. праходзіць

прафілактычная акцыя

"У Новы год без правапарушэнняў"

Акцыя пачынаецца напярэдадні зімовых канікул і працягваецца да пачатку новай чвэрці.

Жадаем вам добрага надвор’я і бадзёрага настрою,

яркіх момантаў і цікавых адкрыццяў.

А для таго, каб канікулы прайшлі карысна і пазнавальна,

мы запрашаем вас прыняць удзел у мерапрыемствах, якія пройдуць у школе.

 

09 января 2021 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ "ЗІМНІЯ ЗАБАВЫ"


06 января 2021 г.
ВІНШУЕМ СА СВЯТАМ

Актывісты БРСМ, педагогі школы павіншавалі са святам працаўнікоў МТФ КСУП "СУДКОВА"


04 января 2021 г.

Сёння прайшла спартландыя "Самы спрытны" з удзелам Дзеда Мароза


Когда: 29 декабря 2020 в 12:00


28 декабря 2020 г.
#школа#канікулы#ветэраны#клопат#павага


20 декабря 2020 г.
Паважаныя бацькі і вучні!

На зімовых канікулах
(3 26.12.2020 па 09.01.2021)
РЭЖЫМ РАБОТЫ ШКОЛЫ
з 8.30 да 20.00

НА КАНІКУЛАХ У ШКОЛЕ ПРАЦУЮЦЬ:

 Аздараўленчы лагер “Усмешка” 

8.30 -16.00

Гульнёвая пляцоўка

“Нясумныя канікулы”

10.00 – 14.00

Спартыўная зала

09.00-13.00

18.00- 20.00 

Камп’ютарны  клас

09.00 -10.00

15.00 – 17.00

 Валанцёрскі атрад   «Эка-лайф»

Панядзелак, серада

14.00- 15.00

 Валанцёрскі атрад   «Здароўе»

Аўторак, субота

14.00- 15.00

Валанцёрскі атрад «Цімуравец»

Чацвер

14.00 -16.00

Аб’яднанні па інтарэсах

згодна плану

 

Таксама ў школе вас чакаюць: гульні, конкурсы, падарожжы, цікавыя справы, цікавыя сустрэчы, падарункі і нечаканыя сюрпрызы!

ПРЫХОДЗЬ У ШКОЛУ!

ТУТ ДЛЯ ЎСІХ  ЗНОЙДЗЕЦЦА ДОБРАЯ СПРАВА!

 

                                             Адміністрацыя школы


20 декабря 2020 г.

Час правядзення

Месца правядзення

Мерапрыемствы

Адказныя

Субота “УРА! КАНІКУЛЫ” 26.12.2020

10.00-10.40

Кабінет хіміі

Віктарына “Знаўцы бяспечных паводзін” 1-4 кл.

Прыходзька С.Г.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб'яднанне па інтарэсах

«Лёгкая атлетыка»

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Спартыўная зала

Спартландыя “Пяць крокаў да здароўя”

Сяргеенка У.А.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет хіміі

Гутарка, прагляд відэаролікаў "Прафілактыка COVID-19"

Галеня А.С.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.30

Актавая зала

КТС “Рыхтуемся да Свята Новы год”

Цукерман Я.І.

13.20-14.00

Ккабінет хіміі

Конкурс – віктарына “Кола бяспекі”

Цукерман Я.І.

14.00-14.40

Сацсетка “Instagram

Старт  чэленджу #мае_бяспечныя_канікулы

Пятруненка К.І.

15.00-17.00

Агр.Судкова

Рэйд “Сям’я”

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.

Панядзелак “Хутка свята Новы год” 28.12.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Кабінет хіміі

Навагодняя віктарына “Што ты ведаешь пра Новы год!”

Кананевіч Г.В.

10.40- 11.20

Спартыўная зала

Эстафета “Хуткія, моцныя, спрытныя”

Сяргеенка У.А.

11.20-12.00

актавая зала

Творчая майстэрня «Хутка свята»

Цукерман Я.І.

12.00-13.20

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры

Кліменка В.Л.

13.20-14.00

Сацсетка “Instagram

Хвілінка бяспекі “Бяспечны інтэрнэт”»

Лобан К.М.

14.00-14.40

агр.Судкова

Акцыя “Віншуем з Новым годам”

Коваль Н.Ф.

14.00-15.00

Актавая зала

КТС “Хутка Свята Новы год”

Пабядзіская Л.М.

15.00-16.30

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

18.00-19.20

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсахМіні-футбол

Сяргеенка У.А.

Аўторак  “Сустракаем Новы год- водзім, водзім карагод!” 29.12.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 -11.00

Актавая зала

1-4  класы   - Ранішнік “Прыгоды Дзеда Мароза і Снягуркі”

Пятруненка К.І., кл.кіраўнікі

11.00 -11.40

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

“Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

12.00 -13.00

Актавая зала

5-7 класы – Ранішнік

 “Навагодняя перазагрузка”

Пятруненка К.І., кл.кіраўнікі

13.00 -13.40

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

“Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

14.00-15.00

Актавая зала

Ранішнік “Карагод у ёлкі” для аздараўленчага лагера

Пятруненка К.І.

15.00-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.25-16.05

Кабінет геаграфіі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Экалогія і здароўе”

Астапенка С.В.

17.00-20.00

Актавая зала

Навагодняя дыскатэка

“Новый год як Новы хіт”

Пятруненка К.І., кл.кіраўнікі

17.00-19.50

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ“Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Серада “Бяспечныя канікулы” 30.12.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Кабінет гісторыі

Інтарактыўная гульня “Свая гульня”

Кліменка В.Л.

10.40 – 11.20

Спарт.зала

Спартландыя “Самыя хуткія

Бельскі І.У.

11.20 – 12.00

Кабінет хіміі

Сустрэча з супрацоўнікамі РАНС

Цукерман Я.І.

12.00 -12.40

Сацсетка “Instagram

Хвілінка здароўя “Што я ведаю пра COVID-19

Лобан К.М.

12.40 -13.15

МТФ Судкова, Дворышча

АКЦЫЯ "ВІНШУЕМ СА СВЯТАМ"

Раянок С.П.

Коваль Н.Ф.

13.20-14.00

Кабінет гуртка

Майстэрня “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

14.35-15.15

Кабінет беларускай мовы

Аб’яднанне па інтарэсах  “Наша спадчына”

Кананевіч Г.В.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.15-16.00

Школьны сад

Акцыя "Пакармі птушку”

Астапенка С.В.

16.00-18.00.

Агр.Судкова

Рэйд “Сям'я”

Коваль Н.Ф.

16.00-20.00

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Чацвер “Новы год сустракаем і здароўе зберагаем” 31.12.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленча лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 – 10.40

Кабінет хіміі

Гадзіна бяспекі «Бяспечны Новы год»

Галеня А.С.

10.40 -11.20

Спартыўная зала

Спартландыя “Пяць крокаў да здароўя”

Сяргеенка У.А

11.20 – 12.00

Кабінет хіміі

Інтэрактыўная гульня "Новы год сустракаем і здароўе зберагаем"

Дземідовіч Л.А.

12.00 -12.40

кабінет хіміі

Гульня “Праўда ці не”

Прыходзька С.Г.

12.40 -13.20

агр.Судкова

Валанцёрская акцыя “Клопат”

Цукерман Я.І.

13.20-14.00

Сацсетка “Instagram

Чэлендж #новыгод#віншую

Пятруненка К.І.

14.00-15.00

Кабінет хіміі

КТС «Моя бяспечны Новы год»

Коваль Н.Ф.

15.00 -16.00

кабінет інфарматыкі

Работа кабінета інфарматыкі

Коваль Н.Ф.

Субота “Навагоднія цуды” 02.01.2021

10.00-10.40

Кабінет хімііі

КТС “Навагоднія цуды”

Прыходзька С.Г.

10.40 -11.20

Кабінет хіміі

Навагодняя віктарына

«Хто ўсё ведае пра Новы год»

Галеня А.С.

11.20-12.00

Школьны стадыен

Гульні на свежым паветры

Дземідовіч Л.А.

12.00-12.40

актавая зала

Конкурсная праграма “Цуды ў ёлкі”

Цукерман Я.І.

12.40- 15.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп'ютаранага класа

Коваль Н.Ф.

Панядзелак “Мы сябры прыроды” 04.01.2021

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 -10.40

Хол 2 паверха

Шахматны турнір

Бельскі І.У.

10.40 -11.20

Спартыўная зала

Спартланыя “Самы спрытны”

Бельскі І.У.

11.20 -12.00

кабінет хіміі

Экалагічны турнір “Знаўцы прыроды”

Астапенка С.В.

12.00-12.40

кабінеты

Акцыя “Школьныя расліны”

Пабядзінская Л.М.

12.40 -13.20

школьная тэрыторыя

Зімовае фота-паляванне “Цуды прыгажуні Зімушкі-зімы”

Кананевіч Г.В.

13.20-14.00

кабінет хіміі

КТС “Захаваем планету разам”

Цукерман Я.І.

14.35-16.05

Кабінет хіміі

Аб’яднанне па інтарэсах  “Лідэр”

Пятруненка К.І.

16.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Асновы камп’ютарнай граматнасці

Кліменка В.Л.

15.00-16.30

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

18.00-19.20

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсахМіні-футбол

Сяргеенка У.А.

Аўторак  “Мая Радзіма Беларусь” 05.01.2021

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 – 10.40

кабінет хіміі

КТС «Прыгажосць роднага краю»

Цукерман Я.І.

10.40 – 11.20

Спартыўная зала

Спаборніцтвы «Хуткі мяч»

Бельскі І.У.

11.20 -12.00

2 паверх

Гульня “Збяры Беларусь у сваім сэрцы”

Кананевіч Г.В.

12.00-12.40

Кабінет інфарматыкі

Віртуальнае падарожжа «Па спадчыне беларускай зямлі»

Лобан К.М.

12.40 -13.40

Агр. Судкова

Экскурсія па агр.Судкова

Цукерман Я.І.

13.40-14.20

Музейны пакой

Пашуковая дзейнасць групы “Следапыты”

Кліменка В.Л.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец

Сяргеенка У.А.

14.35-15.15

Майстэрня

Аб'яднане па інтарэсах  “Умелыя рукі”

Раянок С.П.

15.25-16.05

Кабінет геаграфіі

Аб’яднанне па інтарэсах

“Экалогія і здароўе”

Астапенка С.В.

16.00 -17.00

Кабінет дэфектолага

Кансультацыі сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

18.00 -19.45

Спартыўная зала

Работа спартыўнай залы

Бельскі І.У.

Серада  “Цуды на Ражаство” 06.01.2020

8.30-16.00

Кабінет 1 класа

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00 – 10.40

Кабінет гісторыі

Прафілактычная гутарка « COVID-19”

Цукерман Я.І.

10.40 – 11.20

Спартыўная зала

Эстафета «Юныя алімпійцы»

Бельскі І.У.

11.20 – 12.00

Кабінет гуртка

Хвіліна творчасці «Ражаство»

Пабядзінская Л.М.

12.00 -12.40

Актавая зала

Конкурсная праграма «Калядныя прыгоды каля елкі”

Цукерман Я.І.

12.40 -14.00

кабінет хіміі

КТС «Добрае сэрца»

Цукерман Я.І.

13.20 -14.00

Кабінет гуртка

Творчая майстэрня “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

14.00- 15.00

агр.Судкова

Акцыя “Усіх вітаем з Ражаством”

Кананевіч Г.В.

14.35-15.15

Кабінет беларускай мовы

Аб’яднанне па інтарэсах  “Наша спадчына”

Кананевіч Г.В.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

16.00-20.00

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Пятніца “Хвілінка творчасці” 08.01.2021

10.00 – 10.40

Кабінет хіміі

Хвілінка бяспекі «Прафілактыка COVID-19”.Сустрэча з медыцынскім работнікам АВАП

Кліменка В.Л.

10.40 – 11.20

Спарт.зала

Спартландыя “Вясёлы мяч”

Бельскі І.У.

11.20 – 12.00

Кабінет хіміі

Гадзіна творчасці “Казка на новы лад”

Цукерман Я.І.

12.00 -12.40

Кабінет хіміі

КТС “Чароўны аловак”

 

12.40 -13.20

Актавая зала

Акцыя «Чысціня і парадак»

Астапенка С.В.

14.00- 15.00

Сацсетка “Instagram

Падвядзенне вынікаў чэленджу

#мае_бяспечныя_канікулы

Пятруненка К.І.

14.30-15.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны алімпіец”

Сяргеенка У.А.

15.25-16.05

Кабінет інфарматыкі

Аб’яднанне па інтарэсах

Юны інфарматык

Лобан К.М.

16.00-18.00

Aгр.Судкова

Рэйд “Падлетак”

Коваль Н.Ф.

16.00-20.00

Спартыўная зала

Заняткі ад ДзЮСШ “Міні-футбол”

Сцепаненка А.А

Субота  ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ 09.01.2021

10.00-10.40

Школьны стадыён

Спартыўныя спаборніцтвы «Зімовыя забавы»

Аніскавец Н.В.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб'яднанне па інтарэсах «Лёгкая атлетыка»

Бельскі І.У.

11.20-12.00

Спартыўны стадыён

ТУРНІР ПА ЛЫЖНЫМ ГОНКАМ

Сяргеенка У.А.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

13.00 -14.00

1 парверх

Турнір па тэнісу

Дземідовіч Л.А.

14.00 -15.00

кабінет гісторыі

КТС “ Мой выбар – СПОРТ”

Цукерман Я.І.

15.00-16.30

Кабінет інфарматыкі

Работа камп'ютарнакга класа

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Бельскі І.У.



Дополнительные подразделы:

Аздараўленчы лагер "Усмешка"

Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия