2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Расписание

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

ПАНЯДЗЕЛАК
1

руская мова

інфарматыка(дз)/

працоўнае навучанне(хл)

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

сусветная гісторыя

французская мова

матэматыка

2

матэматыка

матэматыка

беларуская мова

французская мова(хл)/ працоўнае навучанне(дз)

беларуская мова

сусветная гісторыя

фізічная культура і здароўе

3

англійская мова

руская мова

працоўнае навучанне

беларуская літаратура

фізічная культура і здароўе

матэматыка

сусветная гісторыя

4

руская літаратура

геаграфія

матэматыка

французская мова(дз)/ працоўнае навучанне(хл)

грамадазнаўства

руская

літаратура

біялогія

5

АБЖ

інфарматыка(хл)/

працоўнае навучанне(дз)

беларуская літаратура

матэматыка

матэматыка

грамадазнаўства

беларуская літаратура

6

фізічная культура і здароўе

біялогія

фізіка

беларуская літаратура

працоўнае навучанне

хімія

7

 

 

 

мастацтва

 

працоўнае навучанне

 

АЎТОРАК
1

фізічная культура і здароўе

матэматыка

 

руская мова

хімія

руская літаратура

геаграфія

французская мова

2

беларуская мова

руская літаратура

матэматыка

сусветная гісторыя

беларуская мова

фізіка

дапрызыўная падрыхтоўка/ медыцынская падрыхтоўка

3

англійская мова

англійская мова

сусветная гісторыя

матэматыка

руская мова

французская мова

матэматыка

4

сусветная гісторыя

гадзіна здароўя і спорту

французская мова/ англійская мова

руская літаратура

матэматыка

хімія

фізіка

5

матэматыка

беларуская мова

хімія

руская мова

французская мова

 

фізічная культура і здароўе

астраномія

6

чалавек і свет

руская мова

руская літаратура

фізічная культура і здароўе

фізіка

матэматыка

працоўнае навучанне

7

 

 

 

французская мова (дз)

 

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

8

 

 

 

 

 

працоўнае навучанне

 

СЕРАДА
1

руская літаратура 

біялогія

матэматыка

матэматыка

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

французская мова

2

мастацтва

беларуская мова

гадзіна здароўя і спорту

фізіка

біялогія

матэматыка

беларуская літаратура

3

матэматыка

беларуская літаратура

фізіка

біялогія

руская мова

біялогія

беларукая мова

4

руская мова

працоўнае навучанне

французская мова/ англійская мова

геаграфія

хімія

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

5

беларуская літаратура

англійская мова

біялогія

гадзіна здароўя і спорту

французская мова

фізіка

матэматыка

6

беларуская мова

матэматыка

руская мова

французская мова (дз)

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

інфарматыка

7

 

 

 

французская мова (хл)

 

 

 

ЧАЦВЕР
1

матэматыка

беларуская літаратура

інфарматыка(хл)/

працоўнае навучанне(дз)

гісторыя Беларусі

фізіка

хімія

руская мова

2

фізічная культура і здароўе

матэматыка

 

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

беларуская літаратура

біялогія

гадзіна здароўя і спорту

3

сусветная гісторыя

мастацтва

інфарматыка(дз)/

працоўнае навучанне(хл)

руская

літаратура

матэматыка

дапрызыўная падрыхтоўка/ медыцынская падрыхтоўка

французская мова

4

англійская мова

беларуская мова

матэматыка

хімія

інфарматыка(дз)/ працоўнае навучанне(хл)

руская мова

геаграфія

5

працоўнае навучанне

гісторыя Беларусі

беларуская мова

інфарматыка(дз)/

французская мова(хл)

гадзіна здароўя і спорту

руская літаратура

хімія

6

 

АБЖ

беларуская

 літаратура

матэматыка

інфарматыка(хл)/ працоўнае навучанне(дз)

французская мова

руская літаратура

7

 

 

інфарматыка(хл)/

французская мова(дз)

 

 

працоўнае навучанне

8

 

 

 

 

 

 

працоўнае навучанне

ПЯТНІЦА

1

гадзіна здароўя і спорту

руская літаратура

фізіка

2біялогія

матэматыка

інфарматыка

гісторыя Беларусі

2

матэматыка

англійская мова                                                             

 гісторыя Беларусі

руская мова

французская мова

фізічная культура і здароўе

фізіка

 

3

беларуская мова

матэматыка

геаграфія

фізічная культура і здароўе

сусветная гісторыя

матэматыка

біялогія

4

руская мова

фізічная культура і здароўе

матэматыка

геаграфія

хімія

чарчэнне

грамадазнаўства

5

беларуская літаратура

руская мова

французская мова/ англійская мова

матэматыка

геаграфія

гісторыя Беларусі

матэматыка

6

сусветная гісторыя

мастацтва

французская мова(дз)

гісторыя Беларусі

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

7

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне


1 клас

2 клас

3 клас

 

4 клас

 

ПАНЯДЗЕЛАК

1

выяўленчае

мастацтва

беларуская мова

беларуская мова

руская мова

2

матэматыка

 

музыка

матэматыка

беларуская мова

3

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

беларуская літаратура

матэматыка

4

руская мова

 

фізічная культура і здароўе

працоўнае

навучанне

руская

літаратура

 

АЎТОРАК

1

беларуская мова

матэматыка

руская мова  

беларуская мова

2

беларуская літаратура

гадзіна здароўя і

 спорту

англійская мова

матэматыка

3

матэматыка

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

4

працоўнае навучанне

беларуская літаратура

беларуская мова

англійская

мова

5

 

чалавек і свет

чалавек і свет

працоўнае

навучанне

 

СЕРАДА

1

беларуская

літаратура

руская

літаратура

руская мова

руская мова

матэматыка

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

англійская мова

3

беларуская мова

матэматыка

англійская мова

фізічная культура і здароўе

4

гадзіна здароўя

і спорту

выяўленчае мастацтва

руская літаратура

руская літаратура

5

 

 

выяўленчае мастацтва

АБЖ

 

ЧАЦВЕР

1

чалавек і свет

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

беларуская літаратура

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка 

 руская мова

3

выяўленчае

 мастацтва

руская

мова

руская мова

гадзіна здароўя і спорту

4

музыка

АБЖ

гадзіна здароўя і

 спорту

матэматыка

5

 

 

АБЖ

выяўленчае мастацтва

 

ПЯТНІЦА

1

беларуская літаратура

руская літаратура

англійская мова

матэматыка

2

беларуская мова

руская мова

фізічная культура і здароўе

чалавек і свет

3

фізічная культура і здароўе

матэматыка

руская

літаратура

англійская мова

4

 

працоўнае

навучанне

матэматыка

музыка

5

 

музыка

 

фізічная культура і здароўе

6

 

 

 

 

 


РАСКЛАД

званкоў 1-4 класаў

на 2020/2021  навучальны год

№ п/п

Пачатак урока

Канец урока

1.

9.00

9.35

2.

9.50

10.25

3.

10.45

11.20

4.

11.30

12.05

5.

12.40

13.10

 

РАСКЛАД

званкоў 5-11 класаў

на 2020/2021  навучальны год 

п/п

Пачатак урока

Канец урока

1.

9.00

9.40

2.

10.05

10.45

3.

10.55

11.35

4.

11.45

12.25

5.

12.40

13.20

6.

13.35

14.15

7.

14.35

15.15

8.

15.25

16.05


Расклад факультатыўных заняткаў

Расклад факультатыўных заняткаў 1 – 11 класаў

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Час правя-

дзення

Клас

Назва факультатыва

Адказны

Месца правядзення

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

12.40-13.15

1

Матэматычная всёлка

Фурс С.М.

Кабінет 1 кл.

12.40-13.15

1

Матэматычная всёлка

Найдзенка А.У.

Кабінет 2 кл.

12.40-13.15

4

Падарожжа ў свет казак

 

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 кл.

14.35-15.15

6

Падарожжа з матэматыкай

 

Скідан М.Л.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

7

У краіне цудоўнай хіміі

Астапенка С.В.

Кабінет хіміі

 

14.35-15.15

9

Зямля беларуская

 

Прыходзька С.Г.

Кабінет фізікі

14.35-15.15

9

Алгебра вучыць разважаць

Демідовіч Л.А.

Кабінет матэматыкі

14.35-15.15

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Кліменка В.Л.

Кабінет хіміі

 

АЎТОРАК

 

12.40-13.15

1

Шахматны ўсенавуч

 

Бельскі І.У.

Кабінет 1 кл.

13.35-14.10

2

Гуляем у футбол

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.35-14.10

3

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Аніскавец Н.В.

Кабінет 3 кл.

14.35-15.15

5

Гэты загадкавы старажытны свет

Захаранка Д.Ю.

Кабінет бел. мовы

14.35-15.15

7

Поэтические гимны морфологии

 

Кліменка В.Л.

Кабінет гісторыі

 

СЕРАДА

 

12.40-13.15

1

Гуляем ў футбол

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.00-13.35

2

“Язык родной дружи со мной

 

Найдзенка А.У.

Кабінет 2 кл.

13.35-14.15

8

Займальны свет жывёл

Прыходзька С.Г.

Кабінет хіміі

 

13.35-14.15

8

Асновы алімпійскіх ведаў

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.35-14.15

8

Мы – самі

Коваль Н.Ф.

Кабінет бел.мовы

 

ЧАЦВЕР

 

13.35-14.15

4

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 кл.

13.35-14.15

5

Практыкум па чытанню

Цукерман Я.І.

 

Кабінет беларускай мовы

13.35-14.15

6

АБЖ

Пятруненка К.І.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Абагульняльны факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Захаранка Д.Ю.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Складаны сказ без складанасцей

Кліменка В.Л.

Кабінет фізікі

 

14.35-15.15

10

Уводіны ў біятэхналогію

Астапенка С.В.

 Уабінет хіміі

 

 

ПЯТНІЦА

 

12.20-12.55

1

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

Фурс С.М.

Кабінет 1 кл.

12.20-12.55

2

Шахматны ўсенавуч

 

Сяргеенка У.А.

Кабінет 2 кл.

13.10-13.45

3

Падарожжа ў свет казак

 

Аніскавец Н.В.

Кабінет 3 кл.

14.35-15.15

6

Вучымся жыць у міры і згодзе

Коваль Н.Ф.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Тэхнічная графіка

 

Раянок С.П.

Майстэрня

14.35-15.15

9

Біялагічнае значэнне жыцця чалавека

 

Астапенка С.В.

Кабінет хіміі


Графік правядзення класных гадзін

06 января 2021 г.

№ п/п

Клас

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1.     

1

Чацвер

12.40-13.15

Кабінет 1 кл

Фурс С.М.

2.     

2

Чацвер

12.40-13.15

Кабінет 2 кл

Найдзенка А.У.

3.     

3

Аўторак

13.35-14.10

Кабінет 3 кл

Аніскавец Н.В.

4.     

4

Аўторак

13.35-14.10

Кабінет 4 кл

Ліпко Л.В.

5.     

 

5

 

Пятніца

 

13.35-14.15

Кабінет беларускай мовы

 

Кананевіч Г.В.

6.     

6

Серада

14.35-15.15

Кабінет геаграфіі

Кліменка В.Л.

7.     

7

Пятніца

14.35-15.15

Кабінет матэматыкі

Дземідовіч Л.А.

8.     

8

Пятніца

14.35-15.15

Кабінет французкай мовы

Галеня А.С.

9.     

9

Серада

14.35-15.15

Кабінет фізікі

Пабядзінская Л.М.

     10.                     

10

Серада

14.35-15.15

Кабінет гісторыі

Лобан К.М.

       11.                     

11

Серада

14.35-15.15

Кабінет хіміі

Прыходзька С.Г.


Графік правядзення інфармацыйных гадзін

06 января 2021 г.

№ п/п

Клас

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1.     

1

Пятніца

11.45-13.05

Кабінет 1 кл

Фурс С.М.

2.     

2

Серада

12.40-13.00

Кабінет 2 кл

Найдзенка А.Ў

3.     

3

Серада

13.35-13.55

Кабінет 3 кл

Аніскавец Н.В.

4.     

4

Серада

13.35-13.55

Кабінет 4 кл

Ліпко Л.В.

5.     

5

Серада

14.35-14.55

Кабінет 5 кл

Кананевіч Г.В.

6.     

6

Пятніца

14.35-14.55

Кабінет 6 кл

Кліменка В.Л.

7.     

7

Серада

14.35-14.55

Кабінет 7 кл

Дземідовіч Л.А.

8.     

8

Чацвер

15.25-15.45

Кабінет 8 кл

Галеня А.С.

9.     

9

Серада

15.25-15.45

Кабінет 9 кл

Пабядзінская Л.М.

     10.                     

10

Панядзелак

15.25-15.45

Кабінет 1 кл

Лобан К.М.

     11.                     

11

Аўторак

15.25-15.45

Кабінет 1 кл

Прыходзька С.Г.


Графік правядзення аб'яднанняў па інтарэсах

№ п/п

Назва аб’яднання

Час работы аб’яднання

Колькасць гадзін

Кіраўнік аб’яднання

Месца правядзення

Панядзелак

1.

Вяселая акварэлька

12.40-13.15

1

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 класа

2.

Міні-футбол

18.00-19.20

2

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Аўторак

1.

Легкая атлетыка

14.35-15.05

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

Юны інспектар дарожнага руху

15.25-16.05

1

 

Дземідовіч Л.А.

Школьны стадыён,спартыўная зала

Серада

1.

 

Наша спадчына

 

15.25-16.05

 

1

 

Кананевіч Г.В.

Кабінет беларускай мовы

2.

Умелыя рукі

15.25-16.05

1

Раянок С.П.

Майстэрня

Чацвер

1.

Экалогія і здароўе

15.25-16.05

 

1

Астапенка С.В.

Кабінет геаграфіі

2.

Валейбол

18.00-18.40

1

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Пятніца

1.

Юны інфарматык

15.25-16.05

1

Лобан К.М.

Кабінет інфарматыкі

Субота

1.

Легкая атлетыка

10.40-11.15

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

Баскетбол

17.20-18.00

1

Бельскі І.У

Спартыўная зала


31 августа 2020 г.

№ п/п

Назва аб’яднання

Час работы аб’яднання

Колькасць гадзін

Кіраўнік аб’яднання

Месца правядзення

Панядзелак

1.

Вяселая акварэлька

13.35-14.10

1

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 класа

2.

Юны выратавальнік

15.25-16.05

1

Захаранка Д.Ю.

Кабінет 4 класа

3.

Міні-футбол

18.00-19.20

2

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Аўторак

1.

Легкая атлетыка

12.40-13.15

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

Экалогія і здароўе

15.25-16.05

 

1

Астапенка С.В.

Кабінет геаграфіі

3

Умелыя рукі

14.35-15.15

1

Раянок С.П.

Майстэрня

Серада

1.

 

Наша спадчына

 

14.35-15.15

 

1

 

Кананевіч Г.В.

Кабінет беларускай мовы

2.

Юны выратавальнік

14.35-15.15

1

Захаранка Д.Ю.

Кабінет 4 класа

Чацвер

2.

Валейбол

18.00-18.40

1

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Пятніца

1.

Юны інфарматык

15.25-16.05

1

Лобан К.М.

Кабінет інфарматыкі

Субота

1.

Легкая атлетыка

10.40-11.15

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

 

Юны інспектар дарожнага руху

 

12.00-12.40

 

1

 

Дземідовіч Л.А.

Школьны стадыён,

спартыўная зала

3.

Баскетбол

17.20-18.00

1

Бельскі І.У

Спартыўная зала



Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия