75 ГАДОЎ ВЯЛІКАЙ ПЕРАМОГІ!
2018 -2020
Год Малой Родины
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Расписание

Расклад вучэбных заняткаў 5 – 11 класаў на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

ПАНЯДЗЕЛАК

1

руская мова

інфарматыка(дз)/

працоўнае навучанне(хл)

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

сусветная гісторыя

французская мова

біялогія

2

матэматыка

матэматыка

беларуская мова

французская мова(хл)/ працоўнае навучанне(дз)

беларуская мова

сусветная гісторыя

фізічная культура і здароўе

3

англійская мова

руская мова

працоўнае навучанне

беларуская літаратура

біялогія

матэматыка

сусветная гісторыя

4

руская літаратура

геаграфія

матэматыка

французская мова(дз)/ працоўнае навучанне(хл)

грамадазнаўства

беларуская літаратура

матэматыка

5

АБЖ

інфарматыка(хл)/

працоўнае навучанне(дз)

беларуская літаратура

матэматыка

фізічная культура і здароўе

грамадазнаўства

руская літаратура

6

фізічная культура і здароўе

біялогія

фізіка

беларуская літаратура

працоўнае навучанне

хімія

7

 

 

 

мастацтва

 

працоўнае навучанне

 

АЎТОРАК

1

фізічная культура і здароўе

матэматыка

 

руская мова

хімія

руская літаратура

фізіка

французская мова

    2

беларуская мова

руская літаратура

матэматыка

сусветная гісторыя

матэматыка

геаграфія

дапрызыўная падрыхтоўка/ медыцынская падрыхтоўка

3

англійская мова

англійская мова

сусветная гісторыя

матэматыка

руская мова

французская мова

матэматыка

4

сусветная гісторыя

гадзіна здароўя і спорту

французская мова/ англійская мова

руская літаратура

беларуская мова

хімія

фізіка

5

матэматыка

беларуская мова

хімія

руская мова

французская мова

 

фізічная культура і здароўе

астраномія

6

чалавек і свет

руская мова

руская літаратура

фізічная культура і здароўе

фізіка

матэматыка

працоўнае навучанне

7

 

 

 

французская мова (дз)

 

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

8

 

 

 

 

 

працоўнае навучанне

 

СЕРАДА

1

руская літаратура 

біялогія

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

французская мова

беларуская літаратура

матэматыка

2

беларуская мова

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

фізіка

геаграфія

матэматыка

беларуская літаратура

3

матэматыка

беларуская літаратура

фізіка

біялогія

матэматыка

біялогія

беларукая мова

4

руская мова

працоўнае навучанне

французская мова/ англійская мова

геаграфія

хімія

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

5

беларуская літаратура

англійская мова

руская мова

матэматыка

фізічная культура і здароўе

фізіка

французская мова

6

мастацтва

беларуская мова

руская літаратура

французская мова (дз)

руская літаратура

гадзіна здароўя і спорту

інфарматыка

7

 

 

 

французская мова (хл)

мастацтва

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

сусветная гісторыя

беларуская літаратура

інфарматыка(хл)/працоўнае навучанне(дз)

матэматыка

фізіка

хімія

руская мова

2

фізічная культура і здароўе

мастацтва

беларуская мова

інфарматыка(дз)/

французская мова(хл)

руская мова

біялогія

гадзіна здароўя і спорту

3

матэматыка

гісторыя Беларусі

інфарматыка(дз)/працоўнае навучанне(хл)

беларуская мова

матэматыка

дапрызыўная падрыхтоўка/ медыцынская падрыхтоўка

руская літаратура

4

англійская мова

матэматыка

матэматыка

хімія

інфарматыка(дз)/ працоўнае навучанне(хл)

руская мова

французская мова

5

працоўнае навучанне

беларуская мова

біялогія

гісторыя Беларусі

гадзіна здароўя і спорту

руская літаратура

хімія

6

 

АБЖ

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

інфарматыка(хл)/ працоўнае навучанне(дз)

чарчэнне

геаграфія

7

інфарматыка(хл)/

французская мова(дз)

працоўнае навучанне

8

працоўнае навучанне

 

ПЯТНІЦА

1

матэматыка

руская літаратура

фізіка

біялогія

хімія

інфарматыка

гісторыя Беларусі

2

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

гісторыя Беларусі

руская мова

французская мова

фізічная культура і здароўе

фізіка

3

беларуская мова

руская мова

французская мова/ англійская мова

фізічная культура і здароўе

фізіка

матэматыка

матэматыка

4

руская мова

фізічная культура і здароўе

матэматыка

геаграфія

матэматыка

французская мова

грамадазнаўства

5

беларуская літаратура

англійская мова

мастацтва

матэматыка

геаграфія

гісторыя Беларусі

біялогія

6

сусветная гісторыя

геаграфія

руская літаратура

гісторыя Беларусі

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

7

французская мова(дз)

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне


Расклад вучэбных заняткаў 1– 4 класаў на І паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

 

1 клас

2 клас

3 клас

4клас

ПАНЯДЗЕЛАК

 

1

выяўленчае мастацтва

руская мова

фізічная культура і здароўе

англійская мова

2

руская мова

фізічная культура і здароўе

матэматыка

руская літаратура

3

фізічная культура і здароўе

матэматыка

музыка

руская мова

4

чалавек і свет

выяўленчае мастацтва

англійская мова

фізічная культура і здароўе

5

 

 

чалавек і свет

АБЖ

6

 

 

 

 

 

АЎТОРАК

 

1

беларуская літаратура

руская літаратура

руская мова

руская мова

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

3

беларуская мова

музыка

руская літаратура

матэматыка

4

музыка

руская мова

беларуская мова

беларуская мова

5

 

АБЖ

АБЖ

беларуская літаратура

6

 

 

 

 

СЕРАДА

 

1

беларуская літаратура

руская літаратура

англійская мова

матэматыка

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

руская літаратура

3

беларуская мова

руская мова

гадзіна здароўя

і спорту

руская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

працоўнае навучанне

беларуская мова

англійская мова

5

 

 

беларуская літаратура

працоўнае навучанне

6

 

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

працоўнае навучанне

гадзіна здароўя і спорту

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

2

беларуская мова

матэматыка

руская мова

беларуская мова

3

матэматыка

беларуская мова

матэматыка

фізічная культура і здароўе

4

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

руская літаратура

матэматыка

5

 

 

 

выяўленчае мастацтва

6

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

беларуская літаратура

беларуская літаратура

беларуская літаратура

чалавек і свет

2

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

англійская мова

матэматыка

3

матэматыка

чалавек і свет

фізічная культура і здароўе

англійская мова

4

 

фізічная культура і здароўе

руская мова

музыка

5

 

 

працоўнае навучанне

 

6

 

 

 

 

 

 


РАСКЛАД

званкоў 1-4 класаў

на 2020/2021  навучальны год

№ п/п

Пачатак урока

Канец урока

1.

9.00

9.35

2.

9.50

10.25

3.

10.45

11.20

4.

11.30

12.05

5.

12.40

13.10

 

РАСКЛАД

званкоў 5-11 класаў

на 2020/2021  навучальны год 

п/п

Пачатак урока

Канец урока

1.

9.00

9.40

2.

10.05

10.45

3.

10.55

11.35

4.

11.45

12.25

5.

12.40

13.20

6.

13.35

14.15

7.

14.35

15.15

8.

15.25

16.05


Расклад факультатыўных заняткаў

Расклад факультатыўных заняткаў 1 – 11 класаў

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Час правя-

дзення

Клас

Назва факультатыва

Адказны

Месца правядзення

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

12.40-13.15

1

Матэматычная всёлка

Фурс С.М.

Кабінет 1 кл.

12.40-13.15

1

Матэматычная всёлка

Найдзенка А.У.

Кабінет 2 кл.

12.40-13.15

4

Падарожжа ў свет казак

 

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 кл.

14.35-15.15

6

Падарожжа з матэматыкай

 

Скідан М.Л.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

7

У краіне цудоўнай хіміі

Астапенка С.В.

Кабінет хіміі

 

14.35-15.15

9

Зямля беларуская

 

Прыходзька С.Г.

Кабінет фізікі

14.35-15.15

9

Алгебра вучыць разважаць

Демідовіч Л.А.

Кабінет матэматыкі

14.35-15.15

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Кліменка В.Л.

Кабінет хіміі

 

АЎТОРАК

 

12.40-13.15

1

Шахматны ўсенавуч

 

Бельскі І.У.

Кабінет 1 кл.

13.35-14.10

2

Гуляем у футбол

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.35-14.10

3

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Аніскавец Н.В.

Кабінет 3 кл.

14.35-15.15

5

Гэты загадкавы старажытны свет

Захаранка Д.Ю.

Кабінет бел. мовы

14.35-15.15

7

Поэтические гимны морфологии

 

Кліменка В.Л.

Кабінет гісторыі

 

СЕРАДА

 

12.40-13.15

1

Гуляем ў футбол

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.00-13.35

2

“Язык родной дружи со мной

 

Найдзенка А.У.

Кабінет 2 кл.

13.35-14.15

8

Займальны свет жывёл

Прыходзька С.Г.

Кабінет хіміі

 

13.35-14.15

8

Асновы алімпійскіх ведаў

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

13.35-14.15

8

Мы – самі

Коваль Н.Ф.

Кабінет бел.мовы

 

ЧАЦВЕР

 

13.35-14.15

4

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 кл.

13.35-14.15

5

Практыкум па чытанню

Цукерман Я.І.

 

Кабінет беларускай мовы

13.35-14.15

6

АБЖ

Пятруненка К.І.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Абагульняльны факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Захаранка Д.Ю.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Складаны сказ без складанасцей

Кліменка В.Л.

Кабінет фізікі

 

14.35-15.15

10

Уводіны ў біятэхналогію

Астапенка С.В.

 Уабінет хіміі

 

 

ПЯТНІЦА

 

12.20-12.55

1

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

Фурс С.М.

Кабінет 1 кл.

12.20-12.55

2

Шахматны ўсенавуч

 

Сяргеенка У.А.

Кабінет 2 кл.

13.10-13.45

3

Падарожжа ў свет казак

 

Аніскавец Н.В.

Кабінет 3 кл.

14.35-15.15

6

Вучымся жыць у міры і згодзе

Коваль Н.Ф.

Кабінет гісторыі

14.35-15.15

9

Тэхнічная графіка

 

Раянок С.П.

Майстэрня

14.35-15.15

9

Біялагічнае значэнне жыцця чалавека

 

Астапенка С.В.

Кабінет хіміі


Графік правядзення класных гадзін на 1-е паўгоддзе 2020/2021 н.г.

31 августа 2020 г.

№ п/п

Клас

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1.      

5

Панядзелак

13.35-14.15

Кабінет беларускай мовы

Кананевіч Г.В.

2.      

9

Аўторак

14.35-15.15

Кабінет фізікі

Пабядзінская Л.М.

3.      

3

Серада

13.35-14.10

Кабінет 3 класа

Аніскавец Н.В

4.      

6

Серада

14.35-15.15

Кабінет геаграфіі

Кліменка В.Л

5.      

10

Серада

14.35-15.15

Кабінет гісторыі

Лобан К.М.

6.      

11

Серада

14.35-15.15

Кабінет хіміі

Прыходзька С.Г

7.      

2

Чацвер

12.40-13.15

Кабінет 2 класа

Найдзенка А.У

8.      

8

Чацвер

15.25-16.05

Кабінет французкай мовы

Галеня А.С.

9.      

1

Пятніца

12.40-13.15

Кабінет 1 класа

Фурс С.М.

      10.                        

4

Пятніца

13.35-14.10

Кабінет 4 класа

Ліпко Л.В.

          11.                        

7

Пятніца

14.35-15.15

Кабінет матэматыкі

Дземідовіч Л.А.


Графік правядзення інфармацыйных гадзін на 1-е паўгоддзе 2020/2021 н.г.

31 августа 2020 г.

№ п/п

Клас

Дзень

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1.      

3

Панядзелак

12.40-13.00

кабінет 3 класа

Анискавец Н.В.

2.      

5

Панядзелак

14.35-14.55

Кабінет беларускай мовы

Кананевич Г.В.

3.      

8

Панядзелак

15.25-15.45

кабінет французкай мовы

Галеня А.С.

4.      

4

Аўторак

13.35-13.55

Кабінет 4 класа

Ліпко Л.В.

5.      

9

Аўторак

15.25-15.45

кабінет фізікі

Пабядзінская Л.М.

6.      

11

Аўторак

15.25-15.45

Кабінет хіміі

Прыходзька С.Г.

7.      

2

Серада

12.40-13.00

Кабінет 2 класа

Найдзенка А.У.

8.      

6

Серада

14.35-14.55

кабінет геаграфіі

Кліменка В.Л

9.      

10

Серада

15.25-15.45

кабінет гісторыі

Лобан К.М

10.                        

1

Чацвер

13.35-13.55

Кабінет 1 класа

Фурс С.М

11.                        

7

Чацвер

15.25-15.45

кабінет матэматыкі

Дземідовіч Л.А.


Графік правядзення аб'яднанняў па інтарэсах

31 августа 2020 г.

№ п/п

Назва аб’яднання

Час работы аб’яднання

Колькасць гадзін

Кіраўнік аб’яднання

Месца правядзення

Панядзелак

1.

Вяселая акварэлька

13.35-14.10

1

Ліпко Л.В.

Кабінет 4 класа

2.

Юны выратавальнік

15.25-16.05

1

Захаранка Д.Ю.

Кабінет 4 класа

3.

Міні-футбол

18.00-19.20

2

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Аўторак

1.

Легкая атлетыка

12.40-13.15

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

Экалогія і здароўе

15.25-16.05

 

1

Астапенка С.В.

Кабінет геаграфіі

3

Умелыя рукі

14.35-15.15

1

Раянок С.П.

Майстэрня

Серада

1.

 

Наша спадчына

 

14.35-15.15

 

1

 

Кананевіч Г.В.

Кабінет беларускай мовы

2.

Юны выратавальнік

14.35-15.15

1

Захаранка Д.Ю.

Кабінет 4 класа

Чацвер

2.

Валейбол

18.00-18.40

1

Сяргеенка У.А.

Спартыўная зала

Пятніца

1.

Юны інфарматык

15.25-16.05

1

Лобан К.М.

Кабінет інфарматыкі

Субота

1.

Легкая атлетыка

10.40-11.15

1

Бельскі І.У.

Спартыўная зала

2.

 

Юны інспектар дарожнага руху

 

12.00-12.40

 

1

 

Дземідовіч Л.А.

Школьны стадыён,

спартыўная зала

3.

Баскетбол

17.20-18.00

1

Бельскі І.У

Спартыўная зала



Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия