2021
Год народного единства
ШАГ
Школа активного гражданина
POMOGUT.BY
ресурс для людей, столкнувшихся с проблемой наркомании
Настаўніцкая газета
МВД
Могилевский институт МВД
УУниверситет гражданской обороны
:: ::

Интересная суббота!

СУБОТА - ЧАС НЕ ДЛЯ НУДЫ!!!

Паважаныя вучні, бацькі, бабулі і дзядулі!

Запрашаем Вас займальна і заўзята адпачыць у сценах нашай школы.

У суботу вас чакаюць:

• Дні здароўя (кожная другая субота месяца)

•Спартыўныя спаборніцтвы, спартландыі

•Заняткі абъяднанняў па інтарэсах "Легкая атлетыка", "Баскетбол",

"Цуды з паперы"

• Акцыі , калектыўныя творчыя справы

•Працоўныя дэсанты

•Паездкі і экскурсіі

• КОНКУРСЫ, ВІКТАРЫНЫ, ГУЛЬНІ

КОЖНУЮ СУБОТУ

10.00-14.00, 17.00 -20.00 - работае спартыўная зала

14.00 - 17.00 - кабінет інфарматыкі

16.00-18.00- праводзяцца кансультацыі педагогам сацыяльным

27 февраля 2021 г.
Дзень фізкультурніка


22 февраля 2021 г.
Дзень фізкультурніка


21 февраля 2021 г.
Интересная суббота!


14 февраля 2021 г.
ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ



ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ "ЛЫЖНЫ ЗАБЕГ"



Дзень здароўя


08 февраля 2021 г.
Маленькія героі вялікай вайны

6 лютага ў нашай школе прайшло мерапрыемства пад дэвізам “Маленькія героі вялікай вайны”.  Вучні прынялі ўдзел у калектыўнай творчай справе, прагледзелі відэафільм пра піянераў-герояў і даведаліся пра драматычныя і трагічныя факты з іх жыцця. Мерапрыемства яшчэ раз даказала, што фашызм — гэта зло, смерць і разбурэнне, а нацысцкія ідэі — гэта яшчэ і духоўнае разбурэнне. 

Вучні нашай школы хочуць вучыцца і развівацца, ствараць у імя міру, быць героямі перамог у алімпіядах, конкурсах, праектах. А мы, педагогі, падтрымліваем сваіх выхаванцаў і жадаем бачыць іх паспяховымі, стваральнікамі дабра і справядлівасці.


01 февраля 2021 г.

ПЛАН

мерапрыемстваў

6 лютага (субота) 2021 года 

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 2 класа

КТС "Дзеці- героі вайны"

А.У.Найдзенка

11.15-11.55

спартыўная зала

СПАРТЛАНДЫЯ "НАПЕРАД ДА РЭКОРДАЎ"

СЯРГЕЕНКА У.А.

12.00-12.40

Кабінет гісторыі

Віктарына "Піянеры-героі Гомельшчыны"

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.40

Кабінет хіміі

Прагляд кінастужкі "ЗОЯ"

Галеня А.С.

13.40-14.20 кабінет хіміі Інтарактыўная гульня "Мая бяспека" Коваль Н.Ф.

 


01 февраля 2021 г.
ЛЫЖНАЯ ГАДЗІНА "Усе на лыжы"

Кожную суботу ў нашай школе праходзіць лыжная гадзіна.

Усе жадаючыя могуць навучыцца катацца на лыжах,

а хто ўжо умее, той можа с карысцю правесці свой вольны час.

ЗАПРАШАЕМ РАБЯТ І БАЦЬКОЎ НА ЛЫЖНУЮ ГАДЗІНУ!!!

ПАЧАТАК: 11.00

Месца: школьны стадыён


01 февраля 2021 г.
ПРАФЕСІЯ ТВАІХ БАЦЬКОЎ


25 января 2021 г.

ПЛАН

мерапрыемстваў на 30 студзеня (субота) 2021 года

“Твая прафесія – тваё будучае!”

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 3 класа

КТС “Прафесія тваіх бацькоў”

Н.В.Аніскавец

11.15-11.55

школьны стадыён

Лыжная гадзіна

“Усе на лыжы”

Бельскі І.У.

12.00-12.40

Кабінет беларускай мовы

Інтэрактыўная гульня “Адгадай прафесію”

Кананевіч Г.В.

12.40-13.20

Кабінет хіміі

Конкурсная праграма

“Крок да будучай прафесіі”

Прыходзька С.Г.

13.20-14.00

кабінет инфарматыкі

Віртуальная экскурсія "Свет прафесій"

Цукерман Я.І.


17 января 2021 г.
Дзень беларускай навукі

ПЛАН

мерапрыемстваў на 23 студзеня (субота) 2021 года

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 2 класа

Конкурсная праграма «Вумніцы і вумнікі»

Найдзенка А.У.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб'яднанне па інтарэсах

«Лёгкая атлетыка»

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Спартыўная зала

Спартыўныя спаборніцтвы "Лоўкія, спрытныя"

Сяргеенка У.А.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

12.00-12.40

Кабінет гісторыі

Конкурс малюнкаў "PRO-навуку"

Лобан К.М.

12.40-13.20

Кабінет хіміі

Гадзіна навукі «Свет навукі!"

Астапенка С.В.

13.20-14.00

Кабінет педагога-арганізатра

КТС «Падарожжа ў мір навукі»

Цукерман Я.І.

14.00-16.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп'ютарнага класа

Кліменка В.Л

16.00-17.00

Кабінет  дыфектолага

Кансультацыя сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.


Когда: 16 января 2021 в 14:00


11 января 2021 г.
ДЗЕНЬ СНЕГУ

ПЛАН

    мерапрыемстваў на 16 студзеня (субота) 2021 года

ДЗЕНЬ СНЕГУ

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Школьны

стадыён

Гульнёвая праграма 

"Зімушка-зіма спартыўная пара" 1-4 кл.

Ліпко Л.В.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет  аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная

зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Школьны стадыён

Лыжная эстафета"Снежныя гонкі"

Сяргеенка У.А.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет 

аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

12.00-12.40

Школьны стадыён

Конкурс малюнкаў на снягу

Кананевіч Г.В.

12.40-13.20

Агр.Судкова

Працоўны дэсант "Чыстыя дарожкі"

Дземідовіч Л.А.,

Актывісты ПА ГА "БРСМ"

13.20-14.00

Школьны двор

Акцыя “Пакармі птушку”

Цукерман Я.І.

14.00-16.00

Кабінет

інфарматыкі

Работа камп’ютаранага класа

Галеня А.С.

16.00-17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Індывідуальныя работа “Я і мае ўчынкі”

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная

зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.


20 декабря 2020 г.
Ура! Канікулы

ПЛАН

мерапрыемстваў на 26 снежня (субота) 2020 года

Дэвіз суботы: «Ура! Канікулы»

Час

Месца

Мерапрыемства

       Адказныя

10.00-10.40

Кабінет хіміі

Віктарына “Знаўцы бяспечных паводзін” 1-4 кл.

Прыходзька С.Г.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб'яднанне па інтарэсах «Лёгкая атлетыка»

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Спартыўная зала

Спартландыя “Пяць крокаў да здароўя”

Сяргеенка У.А.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет хіміі

Гутарка, прагляд відэаролікаў "Прафілактыка COVID-19"

Галеня А.С.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.30

Актавая зала

КТС “Рыхтуемся да Свята Новы год”

Цукерман Я.І.

13.20-14.00

Ккабінет хіміі

Конкурс – віктарына “Кола бяспекі”

Цукерман Я.І.

14.00-14.40

Сацсетка “Instagram

Старт  чэленджу #мае_бяспечныя_канікулы

Пятруненка К.І.

15.00-17.00

Агр.Судкова

Рэйд “Сям’я”

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.

 


20 декабря 2020 г.
Интересная суббота!


14 декабря 2020 г.
ДЗЕНЬ СЯМ

ПЛАН

мерапрыемстваў на 19 снежня (субота) 2020 года

Дэвіз суботы: Мая сям'я - мая крэпасць”

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 4 класа

Гульнёвая праграма "Сямейны калейдаскоп" 1-4 кл.

Ліпко Л.В.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах  “Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Спартыўная зала

Спартыўныя спаборніцтвы "Наперад да рэкордаў"

Бельскі І.У.,

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет гісторыі

Гульнёвая праграма "Разам дружная сям'я"

Кліменка В.Л.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Кабінет гісторыі

КТС “Мой радавод”

Лобан К.М.

13.20-14.00

Кабінет педагога-арганізатара

КТС "Упрыгожвані для красуні елкі"

Цукерман Я.І.

14.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп’ютаранага класа

Галеня А.С.

17.00-18.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Індывідуальныя работа “Я і мая сям'я”

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Бельскі І.У.


13 декабря 2020 г.
Дзень здароўя "Спорт любіць-моцным быць"

12.12.2020 у школе прайшоў Дзень здароўя  пад дэвізам "Спорт любіць - моцным быць". Усе, хто любіць спорт, хоча быць здаровым, прынялі ўдзел у шостым школьным дні.  Спаборніцтвы былі яркімі і азартнымі. Каманды прадэманстравалі спартыўнае майстэрства і волю да перамогі. ... Віншуем ўсіх удзельнікаў з добрым настроем і моцным здароўем!  Актыўны ўдзел у мерапрыемстве прынялі вучні 5 і 8 класа.


06 декабря 2020 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ " Спорт любіць- здаровым быць"

ПЛАН

мерапрыемстваў на 12 снежня (субота) 2020 года

Дэвіз суботы: “Я здароўе зберагу - сам сабе дапамагу”

 

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Спартыўная зала

Алімпійскія спаборніцтвы “Мы здароўю кажам –ДА!”

Найдзенка А.У.

Бельскі І.У.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Кабінет беларускай мовы

Конкурс малюнкаў “Спорт любіць- здаровым быць”

Кананевіч Г.В.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет хіміі

Брэінг-рынг “Знаўцы спорту”

Прыходзька С.Г.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныяінспектарадарожнагаруху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Кабінет хіміі

КТС “Я здароўе зберагу-сам сабе дапамагу”

Пятруненка К.І.

13.20-14.00

Агр.Судкова

Квэст- гульня “Здаровы лад жыцця”

Галеня А.С.

14.10-14.50

Агр.Судкова

Акцыя “Судкова-здаровы аграгарадок”

Цукерман Я.І.

15.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп’ютаранага класа

Цукерман Я.І.

17.00-18.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Індывідуальныя гутаркі з падлеткамі “Шкодныя звычкі”

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.

                                                


29 ноября 2020 г.
ДЗЕНЬ ДОБРЫХ СПРАЎ "ПРАМЯНІ   ДАБРА

ПЛАН

мерапрыемстваў на 5 снежня (субота) 2020 года

Дэвіз суботы: Жыццё дадзена на добрыя справы.

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 3 класа

Гульня-віктарына  "Шляхам дабрыні" 1-4 кл.

Аніскавец Н.В.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Спартыўная зала

Гадзіна здароўя "Я гэта магу" 5-7 кл.

Сяргеенка У.А.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет гісторыі

Конкурсная праграма "Даруй дабро"

8-9 кл

Лобан К.М.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныяінспектарадарожнагаруху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Агр.Судкова

Акцыя “Добрае сэрца

Цукерман Я.І.

валанцёрски атрад

13.20-14.00

кабінет гісторыі

КТС "Мы -валанцёры"

Цукерман Я.І.

14.00-16.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп’ютаранага класа

Прыходзька С.Г.

16.00 -18.00

кабінет дэфектолага

Кансультацыі педагога сацыяльнага

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.


29 ноября 2020 г.
СНІДу-НЕ


22 ноября 2020 г.
ДЗЕНЬ ПРАФІЛАКТЫКІ СНІД

ПЛАН

мерапрыемстваў на 28 лістапада (субота) 2020 года

"СНІДУ - НЕ!"

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Спартыўная зала

Спартландыя “Мы за ЗОЖ” 1-4 кл.

Найдзенка А.У.

Бельскі І.У.

10.00-11.25

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

Кабінет фізікі

Віктарына "Нашы веды аб ВІЧ/СНІД"

6-8 класы

Кліменка В.Л.

11.35-13.00

2 паверх, кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

Кабінет гісторыі

КТС "СНІД - НЕ ПРЫГАВОР"

Дземідовіч Л.А.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Агр.Судкова

Акцыя “СНІДУ - НЕ!”

Цукерман Я.І.

13.20-15.00

Актавая зала

Прагляд карыснага кіно “Урокі лёгкадумнага кахання”

Цукерман Я.І.

15.00-17.00

Кабінет інфарматыкі

Работа камп’ютаранага класа

Галеня А.С.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар

Сяргеенка У.А.


23 ноября 2020 г.
ДЗЯКУЙ ЗА МІРНАЕ НЕБА!


16 ноября 2020 г.
ДЗЕНЬ ПАМЯЦІ  "ДЗЯКУЙ ЗА МІРНАЕ НЕБА”

ПЛАН

МЕРАПРЫЕМСТВАЎ  НА 21 ЛІСТАПАДА (СУБОТА) 2020 ГОДА

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказны

10.00 -10.45

кабінет 3 класа

КТС “Дзякуй за мірнае неба”

Аніскавец Н.В.

10.00 -11.25

2 паверх, кабінет абъяднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У

11.15-11.55

спартыўная зала

Спартыўная эстафета

 “Юныя абаронцы Айчыны”

Бельскі І.У.

 

11.35 -13.00

2 паверх, кабінет абъяднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды з паперы”

Катлярчук Ю.А.

11.55-12.35

кабінет матэматыкі

Гадзіна памяці

“24 лістапада- Дзень вызвалення Хойніцкага раёна ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў” 

Кліменка В.Л.

12.40-13.20

агр.Судкова

Аперацыя “Чысты помнік”

Цукерман Я.І.

13.20-15.00

Актавая зала

Прагляд відэафільма “Брэсцкая крэпасць”

Цукерман Я.І.

15.00-17.00

кабінет інфарматыкі

Работа камп’ютарнага класа

Галеня А.С.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Гульні на выбар

Сяргеенка У.А.


16 ноября 2020 г.
МЫ ВЫБІРАЕМ ЗАДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ


08 ноября 2020 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ "МЫ ВЫБІРАЕМ ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ"

ПЛАН

Мерапрыемстваў на 14 лістапада (субота) 2020 года

Дэвіз дня: Я здароўе зберагу- сам сабе я дапамагу

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

кабінет 4 класа

Гульня-віктарына "Карысна або шкодна"

Ліпко Л.В.

 

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Лёгкая атлетыка”

Бельскі І.У.

11.15-11.55

спартыўная зала

Эстафета “ Вясёлыя старты” 5 клас

Бельскі І.У.

Сяргеенка У.А.

11.55-12.35

Кабінет матэматыкі

Інтарактыўная  віктарына "Прафілактыка COVID-19"

Пабядзінская Л.М.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

файе 1 паверха Гуляем у тэніс Цукерман Я.І.

13.20-14.00

кабінет матэматыкі

КТС "Я ВЫБІРАЮ ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ"

Цукерман Я.І.

14.00-15.00

школьны двор ПРАЦОЎНЫ ДЭСАНТ "ШКОЛЬНЫ САД" Прыходзька С.Г.

15.00 -17.00

Камп’ютарны клас

Работа камп’ютаранага класа

Галеня А.С.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Камандная эстафета "Мы будучыя алімпійцы" 

Сяргеенка У.А.


31 октября 2020 г.
День   бяспекі


26 октября 2020 г.
ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ

ПЛАН

Мерапрыемстваў на 31 кастрычніка (субота) 2020 года

Дэвіз дня: Твая бяспека ў тваіх руках

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

8.30-16.00

Кабінет 1 класа, ГПД 2-4 кл.

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Усмешка”

Пятруненка К.І.

10.00-10.40

Кабінет 4 класа

Гульні на свежым паветры

Ліпко Л.В

10.40-11.20

Школьны стадыён

Працоўны дэсант “Школьны двор”

Кліменко В.Л

11.20-12.00

кабінет 7 класа

Інтарактыўная гульня па ПДР

Кананевіч Г.В.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Кабінет гісторыі

КТС “Я і мая бяспека”

Галеня А.С.

14.00-16.00

Камп’ютарны клас

Работа камп’ютаранага класа

Прыходзька С.Г.

16.00 -18.00

агр.Судкова

Рэйд “Падлетак”

Коваль Н.Ф.

18.00 -20.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па валейболу

Дземідовіч Л.В.


26 октября 2020 г.
ГАЛОЎНЫ ЗАКОН - БЫЦЬ ЧАЛАВЕКАМ


19 октября 2020 г.
ДЗЕНЬ ПРАВАВЫХ ВЕДАЎ

          ПЛАН

             Мерапрыемстваў на 24 какстрычніка (субота)

                                Дэвіз суботы: "Няма правоў без абавязкаў"

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Спартыўная зала

Спартландыя  “Каляровыя мячы”

(1-4 кл)

Фурс С.М.

10.40-11.20

Кабінет беларускай мовы

Турнір знаўцаў “Па сцежках асноўнага закона чалавека” 5-7 кл.

Кананевіч Г.В.

11.20-12.00

Школьны двор

Рухомыя гульні і эстафеты на свежым паветры

Пабядзінская Л.М.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Кабінет гісторыі

КТС “Галоўны закон – быць чалавекам”

Лобан К.М.

 13.20-14.00

Музейны пакой

Пашуковая дзейнасць атрада “Следапыты”

Пятруненка К.І. ПА АА БРСМ, БРПА

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

Работа камп’ютарнага класа

Цукерман Я.І.

16.00 -17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Кансультацыі сацыяльнага педагога

 Коваль Н.Ф.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар 7-11 кл

Сяргеенка У.А.


19 октября 2020 г.
ВОСЕНЬСКІЯ ФАНТАЗІІ

ТВОРЧАЯ ШКОЛЬНАЯ СУБОТА


ДЗЕНЬ ТВОРЧАСЦІ І ФАНТАЗІІ

ПЛАН

Мерапрыемстваў на 17 кастрычніка (субота) 2020 года

Дэвіз дня: Натхненне прыходзіць падчас працы

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Актавая зала

Конкурсная праграма “Таленавітыя ва ўсім” (2-5 кл)

Найдзенка А.У.

10.40-11.20

Майстэрня

Творчая майстэрня “Восеньскія фантазіі”

Лобан К.М.

11.20-12.00

Школьны стадыён

Рухомыя гульні і эстафеты на свежым паветры

   Галеня А.С.

Дземідовіч Л.А.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

12.40-13.20

Школьный двор

КТС “Я люблю восень!”

 

Кліменка В.Л.

 

13.20- 14.00

 

Школьный двор

 

Працоўны дэсант “Лістапад”

Цукерман Я.І   Валанцёрскі атрад “Эка-лайф”

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

Работа камп’ютарнага класа

Прыходзька С.Г.

16.00 -17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

 

Кансультацыі сацыяльнага педагога

 

Коваль Н.Ф.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар 7-11 кл

Сяргеенка У.А.


12 октября 2020 г.
ЗДАРОВАМУ - УСЁ ЗДОРАВА!

10 кастрычніка ў нашай школе прайшоў ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ!

         Дзень здароўя ў школе - гэта вясёлае святасвята добрага настроюспорту і здароўя. Школьнікі вельмі чакаюць гэты дзенькаб паўдзельнічаць у спартыўных спаборніцтвах.
       Спартыўныя спаборніцтвы сабралі навучэнцаў школы. Праграма Дня здароўя была вельмі насычанайДля вучняў 1-5 класаў прайшла спартыўная праграма "Наперад, да рэкордаў" , для 6-8 класаў 
адбыліся гульні на свежым паветры "Падарожжа за скарбам здароўя",  для 9-11 класаў - спаборніцтвы па валеболу.


05 октября 2020 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ "НАПЕРАД ДА РЭКОРДАЎ"

ПЛАН

Мерапрыемстваў на 10 кастрычніка (субота) 2020 года

Дэвіз дня: Здароваму- усё здорава!”

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Спартыўная зала

Спартыўная праграма “Наперад да рэкордаў” (2-5 кл)

Бельскі І.У.,

Аніскавец Н.В.

11.15-11.55

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры “Падарожжа за скарбам  здароўя” (6-8 кл)

Сяргеенка У.А.

11.55-12.35

Фае 1 паверха

Турнір па тэнісу

Сяргеенка У.А.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

 

Дземідовіч Л.А.

 

12.40-13.20

Кабінет педагога-арганізатара

 

КТС “Падарунак да Дня Маці”

 

Цукерман Я.І.

 

13.20- 14.00

 

Агр.Судкова

Акцыя “Скажы НЕ дрэнным звычкам”

Цукерман Я.І

Валанцёрскі атрад “Здароўе”

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

 

Работа камп’ютарнага класа

 

Пятруненка К.І.

16.00 -17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

 

Кансультацыі сацыяльнага педагога Гадзіна-роздум “Пагутарым аб адказнасці” (8-11 кл)

 

Коваль Н.Ф.

18.05-20.00

Спартыўная зала

Спаборніцтвы па валейболу 8-11 кл

Сяргеенка У.А


05 октября 2020 г.
Шануй настаўніка!!!


28 сентября 2020 г.
ДЗЕНЬ НАСТАЎНІКА

ПЛАН

Мерапрыемстваў на 3 кастрычніка (субота) 2020 года

Дэвіз дня: “Шануй настаўніка лепей як крамніка”

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Кабінет 2 класа

КТС “Падарунак для настаўніка” (2-4 кл)

Ліпко Л.В.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Легкая атлетыка”

Бельскі І.У

11.15-11.55

Школьны стадыён

Спаборніцтвы па валейболу “Разам з настаўнікам” (5-7 кл, настаўнікі)

Сяргеенка У.А.

 

11.55-12.35

Агр.Судкова

Дабрачынная акцыя “З любоўю і павагай” (віншаванне ветэранаў педагагічнай працы)

 

Цукерман Я.І.,

Лідары АА “БРСМ”

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.А.

 

12.40-13.20

Кабінет геаграфіі

Конкурс малюнкаў “Мой настаўнік”

Валанцёрскі атрад “Здароўе”

Цукерман Я.І.

13.20- 14.00

Агр.Судкова

Акцыя “Дом без адзіноты” (9-11 кл)

Прыходзька С.Г.

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

Работа камп’ютарнага класа

Галеня А.С.

16.00 -17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Кансультацыі сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.05-20.00

Спартыўная зала

Спартыўныя гульні на выбар 7-11 кл

Сяргеенка У.А


28 сентября 2020 г.
ВАЛАНЦЁРСКІ АТРАД "ЗДАРОЎЕ"


21 сентября 2020 г.
Дзень дабрыні і міласэрнасці

ПЛАН

Мерапрыемтсваў на 26 верасня (субота) 2020 года

      Шляхам дабрыні і міласэрнасці

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Школьны стадыён

Гульні на свежым паветры “Добра быць здаровымі” (2-5 кл)

НайдзенкаА.У

Бельскі І.У.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Легкая атлетыка”

Бельскі І.У

11.15-11.55

Актавая зала

Гульня “Падарожжа па кутках добрага сэрца” (6-7 кл)

Кананевіч Г.В.

Кліменка В.Л.

11.55-12.35

Кабінет французкай мовы

Трэнінг “Дабро і міласэрнасць у маім жыцці” (8-11 кл)

Лобан К.М

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.В.

12.40-13.20

Кабінет геаграфіі

КТС “ Падарунак да свята сталых людзей”

Цукерман Я.І.

Галеня А.С.

13.20-14.00

Файе 2 паверха

Афармленне кутка валанцёра

Валанцёрскі атрад “Здароўе”

Цукерман Я.І.

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

Работа камп’ютарнага класа

Пятруненка К.І.

16.00-17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Кансультацыі сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Работа спартыўнай залы

Бельскі І.У.

 


20 сентября 2020 г.
ЦІКАВАЯ ШКОЛЬНАЯ СУБОТА


14 сентября 2020 г.
Дзень Еўрапейскай мабільнасці

ПЛАН

Мерапрыемтсваў на 19 верасня (субота) 2020 года

 

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

9.00-13.00

СШ №3

Шкаліада

Сяргеенка У.А.

10.00-10.40

Кабінет 2 класса

Конкурс малюнкаў “Эка-транспарт будучага”

Аніскавец Н.В.

10.00-12.30

СШ №3

Гульнёвая праграма “Гуляем МЫ!”

Пятруненка К.І.

10.40-11.15

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Легкая атлетыка”

Бельскі І.У

11.15-11.55

Школьны стадыён

Спартыўны марафон «На веласіпедзе ў школу”

Бельскі І.У

11.55-12.35

Кабінет 4 класа

Турнір знаўцаў ПДР “Веласіпед і дарога”

Ліпко Л.В.

12.00-12.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя інспектара дарожнага руху”

Дземідовіч Л.В.

12.40-13.20

агр.Судкова

Работа валанцёрскага атрада “Здароўе”

Акцыя “Судкова- здаровы аграгарадок”

Цукерман Я.І.

13.20-14.00

агр.Судкова

Працоўны дэсант “Школьны сад”

Валанцёрскі атрад “Цімуравец” Лобан К.М.

14.00-16.00

Капм’ютарны клас

Работа камп’ютарнага класа

Прыходзька С.Г.

16.00-17.00

Кабінет сацыяльнага педагога

Кансультацыі сацыяльнага педагога

Коваль Н.Ф.

17.20-18.00

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.00-20.00

Спартыўная зала

Работа спартыўнай залы

Сяргеенка У.А.


14 сентября 2020 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ


06 сентября 2020 г.
ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ  “ЗДАРОВЫМ БЫЦЬ ЗДОРАВА!”

ПЛАН

мерапрыемтсваў на 12 верасня (субота) 2020 года

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

10.45-11.25

Кабінет аб’яднання

Аб’яднанне па інтарэсах “Цуды із паперы” ЦТДіМ

Катлярчук Ю.А.

9.30-12.30

СШ № 3

Раённы злёт атрадаў ЮСМ

Пятруненка К.І., Цукерман Я.І.

10.40-12.40

Школьны стадыён

Шкаліяда 5-11 класы

Бельскі І.У.

10.40-11.15

Кабінет 1 класа

Конкурс малюнкаў “Я  і мая спартыўная сям’я” 1-2 кл

Фурс С.М.

11.20-12.05

Кабінет 3 класа

Конкурс-віктарына “Падарожжа ў краіну Вітамінію” 3-4 кл

Найдзенка А.У.

12.05-12.45

Актавая зала

Відэолекторый “Жыві без шкодных звычак” 8-11 кл.

Коваль Н.Ф.

12.45- 13.30

Файе 1 і 2 паверха

Квест-гульня “Здароўе у нашым жыцці” 5-7 класы

Кананевіч Г.В.

13.30 -14.15

Агр.Судкова,

Акцыя “ Здаровым быць модна”

лідэры ПА АА “БРСМ”,

14.15-15.00

Школьны стадыён

Рухомы гульні на свежым паветры

Дземідовіч Л.А

15.05-17.00

Капм’ютарны клас

Камп’ютарныя гульні

Галеня А.С

18.00-18.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.40-20.00

Спартыўная зала

Работа спартыўнага зала

Сяргеенка У.А.

 


05 сентября 2020 г.
Интересная суббота!


31 августа 2020 г.
Интересная суббота!

ПЛАН

Мерапрыемтсваў на 5 верасня (субота) 2020 года 

Час

Месца

Мерапрыемства

Адказныя

10.00-10.40

Камп’ютарны клас

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны інфарматык”

Лобан К.М.

10.40-11.20

Кабінет 4 класа

Творчая майстэрня 1-5 кл

Катлярчук Ю.А.

11.20-11.50

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Легкая атлетыка”

Бельскі І.У

11.20-12.05

Кабінет 2 класа

Гульнёвая праграма “Па сцежках здаровага ладу жыцця” 1-4

Аніскавец Н.В

12.05-12.45

Спартыўны стадыён

Спартландыя “Здаровыя дзеці-будучыня краіны”

Сяргеенка У.А.

12.45- 13.30

Кабінет 9 класа

Спартыўныя спаборніцтвы “Дабл-даг” 8-11 класы

Пабядзінская Л.М.

13.30 -14.15

Агр.Судкова, агр.Храпкаў

Акцыя “ Увага ўсім! Зберажы здароўе з моладу”

Пятруненка К.І, лідары ПА АА “БРСМ”

14.15-15.00

Школьны двор

Конкурс малюнкаў на асфальте ““Мы здароўю кажам “ДА”

Дземідовіч Л.А.

15.00-15.45

Капм’ютарны клас

Інтарактыўная гульня “ Бяспечная кола”

Пятруненка К.І.

15.45-18.00

Камп’ютарны клас

Камп’ютарныя гульні

Галеня А.С.

18.00-18.40

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах “Баскетбол”

Бельскі І.У.

18.40-20.00

Спартыўная зала

Спаборніцты па міні-футболу 8-11 кл.

Бельскі І.У

 


18 мая 2020 г.
Дзень прафарыентацыі

Достигнуты новые высоты!



Мая будучая прафесія


23 марта 2020 г.
Дзень экалогіі

Достигнуты новые высоты!


14 марта 2020 г.
Дзень здароўя

Достигнуты новые высоты!


09 марта 2020 г.
Міжнародны Жаночы Дзень

Достигнуты новые высоты!


02 марта 2020 г.
Дзень бяспечных паводзін

Достигнуты новые высоты!


Открыть раздел Воспитательная работа
Количество просмотров: Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Директор школы
«Гордимся, что научили»
«Гордимся, что научили»
Детский правовой сайт
Безопасное детство
Областной профориентационный портал
Региональный центр тестирования и профориентации
Куда поступать
БРПО
Афіцыйны сайт Рэспублікі Беларусь
Хойники - Википедия